× اخبار حاوی برچسب :

بولتون

تعداد :5
بولتون فاقد فهم نظامی و امنیتی است

سخنگوی شورای عالی امنیت ملی در واکنش به بیانیه بولتون در خصوص اعزام ناو هواپیمابر ابراهام لینکلن به منطقه با هدف اعلام پیام به ایران، گفت: بولتون فاقد فهم نظامی و امنیتی است.

بولتون قاتل زنجیره ای توافقنامه های هسته ای است

تهران-ایرنا- نشریه آمریکایی نشنال اینترست روز یکشنبه در گزارشی نوشت: ترامپ با خروج از برجام، ممکن است احتمال هسته ای شدن ایران را افزایش دهد و جان بولتون قاتل زنجیره ای توافقنامه های هسته ای است که کارهایش در نهایت جز ضرر و زیان، چیزی ندارد.

ترامپ با ایجاد نگرانی، افراد را وادار به عقب نشینی می کند

لندن - ایرنا - روزنامه تایمز چاپ لندن روز چهارشنبه نوشت: دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا، بیشتر شبیه رهبری اهل‌ معامله است که ترجیح می‌دهد با ایجاد نگرانی در افراد، آنها را وادار به عقب‌نشینی کند.

رئیس شورای ملی ایرانیان خواستار ایستادگی اروپا مقابل آمریکا شد

نیویورک – ایرنا – رئیس شورای ملی ایرانیان آمریکا(نایاک)، انتصاب جان بولتون را درمقام مشاور امنیت ملی کاخ سفید، پیام ‏بیدارباشی به اتحادیه اروپامبنی بر شکست امتیازدهی به ترامپ دانست و گفت: اروپا باید در برابر سیاست های جنگی آمریکا بایستد.

سناریوی آمریکایی، پادویی بی بی سی - احمد جعفری چمازکتی*

رسانه ای که خود را اتاق خبر جهان می داند، در یک اقدام غیر حرفه ای ، بر اساس ادعای آمریکایی ها مبنی بر هک سایت دانشگاههای این کشور و سرقت اطلاعات ، در بخش خبری شامگاه شنبه ، وارد میدان می شود و با گفت و گوهای مختلف تلاش دارد نقش پادویی بولتون را در حو...

email: [email protected]
instagram: http://instagram.com/rasanehsiasi
telegram: http://t.me/rasanehsiasi
tel: +98918100564
© 2017 Rasaneh Siasi Rights Reserved