× اخبار حاوی برچسب :

ترامپ

تعداد :27
لاریجانی: ترامپ از حرف های نسنجیده و توهین آمیز دست بردارد/صدای مردم فلسطین را به گوش دنیا برسانیم

تهران - ایرنا - رییس مجلس شورای اسلامی با انتقاد از اظهارات نسنجیده و توهین آمیز رییس جمهوری آمریکا نسبت به برخی کشورها گفت: این سخنان نه تنها به دوستی و پایداری همکاری های کشورها کمک نمی کند بلکه شکاف ها و دشمنی ها را افزایش می دهد.

جهانگیری: وحدت و گفت وگوی ملی بهترین راه در برابر دشمنی های آمریکا است

تهران - ایرنا – معاون اول رییس جمهوری گفت: آمریکا به دنبال آن است که فضای ایران را برای کار نامطمئن جلوه دهد ؛ به نظر من بهترین راه حل نشان دادن وحدت و انسجام و راه اندازی گفت وگوی ملی است.

عقب نشینی ترامپ برای توهین به ملت های آفریقایی

تهران – ایرنا – روزنامه انگلیسی «گاردین» نوشت: دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا روز جمعه در توییتی، استفاده از لفظ «کشورهای گند و کثافت» را در توصیف هائیتی، السالوادور و چندین کشور آفریقایی ، تکذیب کرد.

ایندیپندنت:اتحادیه آفریقا سخنان مبتذل ترامپ علیه کشورهای آفریقایی را تقبیح کرد

تهران – ایرنا – روزنامه ایندیپندنت روز جمعه گزارش دادکه اتحادیه آفریقا و دولت های آفریقایی با صدور بیانیه شدید الحنی سخنان مبتذل دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا را در مورد کشورهای آفریقایی تقبیح کردند.

برجام و آمریکای در معرض انزوا

تهران- ایرنا- رییس جمهوری آمریکا در آستانه چهارمین نوبت اعلام نظر در خصوص پایبندی ایران به برجام، تنهاتر از همیشه است. ایران و اروپا در خصوص خروج آمریکا از برجام هشدار می دهند و کنگره هم از پذیرش مسوولیت تصمیم گیری در خصوص توافق هسته ای سرباز زده است...

رسانه‌های آمریکایی: ترامپ معافیت ایران از تحریم‌های هسته‌ای را بار دیگر تمدید می‌کند

تهران – ایرنا – رسانه‌های آمریکایی چهارشنبه شب به نقل از منابع آگاه دولتی مدعی شدند که «دونالد ترامپ» رئیس جمهوری آمریکا این هفته معافیت ایران از تحریم‌های هسته‌ای را برای یک بازه زمانی چند ماهه دیگر تمدید خواهد کرد.

ظریف: عربستان سعودی و داعش با پیروی از ترامپ از خشونت و تخریب در ایران حمایت می کنند

تهران - ایرنا - وزیر امور خارجه کشورمان در صفحه توئیتر خود تصریح کرد: عربستان سعودی و داعش با پیروی از ترامپ از خشونت و تخریب در ایران حمایت می کنند.

آمریکا حق ندارد در امورداخلی ایران دخالت کند/ شورای امنیت به آمریکا دهن کجی بزرگی کرد

تهران-ایرنا-عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی گفت: آمریکا حق ندارد در امور داخلی کشورهای دیگر دخالت کند، این خلاف تمام قوانین بین المللی است.

امیرعبداللهیان: ترامپ بداند ایران مهد دموکراسی است

تهران-ایرنا- دستیار ویژه مجلس شورای اسلامی در امور بین الملل خطاب به رییس جمهور آمریکا گفت: ایران مهد دموکراسی است اما جای اغتشاش نیست.

قاسمی: ترامپ بهتر است گفتار و کردار نیک را سرلوحه کار خود قرار دهد

تهران - ایرنا – سخنگوی وزارت امور خارجه با تقبیح توییت های توهین آمیز ترامپ رییس جمهوری آمریکا، تاکید کرد: آقای ترامپ بهتر است ضمن پرهیز از دخالت در امور داخلی ایران، گفتار و کردار نیک را سرلوحه کار خود قرار دهد.


[2 3 ]   صفحه بعدی >>

email: [email protected]
instagram: http://instagram.com/rasanehsiasi
telegram: http://t.me/rasanehsiasi
tel: +98918100564
© 2017 Rasaneh Siasi Rights Reserved