× اخبار حاوی برچسب :

ترامپ

تعداد :50
نشست سنگاپور را نمی توان پیروزی ترامپ دانست

تهران - ایرنا - کارشناس مسائل آمریکا نشست سنگاپور را فاقد دستاورد ملموس برای ترامپ عنوان کرد و گفت: مبالغه فوق العاده ترامپ در تمجید از ملاقات با کیم را می توان به نوعی ناشی از تلاش او برای خنثی کردن اثر شکست او در کانادا و اجتناب از دو شکست پیاپی بش...

جنگ روانی ترامپ

دونالد ترامپ با خروج از توافقنامه هسته ای کشورهای 1+5 با ایران و اعمال تحریم های جدید علیه جمهوری اسلامی درصدد ایجاد جنگ روانی برعلیه ایران برای احیا رویکرد زورآزمایی در خاورمیانه است.

برجام سبب تقویت نظام اسلامی در عرصه بین المللی شد

ارومیه- ایرنا- رییس جبهه اعتدال با بیان اینکه برجام منحرف نشدن انقلاب از مسیر اصلی خودش را نشان داد، گفت: برنامه جامع اقدام مشترک چه ادامه یابد و چه متوقف شود، سبب تقویت جایگاه انقلاب اسلامی در عرصه بین المللی شده است.

مقام اروپایی: ما را دست کم نگیرید؛ ترامپ همیشه نیست

تهران - ایرنا - یک مقام اروپایی سه شنبه شب خطاب به مسئولان رژیم صهیونیستی گفت:ما را دستکم نگیرید، و ترامپ برای همیشه در کسوت رئیس جمهوری آمریکا نخواهد ماند.

خطر جناح گرایی در کمین برجام است

تهران-ایرنا- پیمان شکنی آمریکا در قرارداد برجام دوباره عده ای را در داخل کشور دلواپس کرده است تا در حل و رفع چالش های داخلی کشور به جای یار شاطر بودن بار خاطر باشند. جناح گرایانی که در خوشبینانه ترین حالت، ناآگاهانه و با تخریب دولت منافع ملی را قربان...

وکیل کانادایی: ترامپ از اقدامات جنایتکارانه واهمه ندارد

تبریز - ایرنا - وکیل کانادایی و محقق مسایل حقوق بین الملل با بیان اینکه ترامپ، رییس جمهوری آمریکا، فردی خطرناک است، گفت: ترامپ از نقض حقوق بشر و دست زدن به هر گونه اقدام جنایتکارانه واهمه ندارد.

وکیل کانادایی: ترامپ از اقدام های جنایتکارانه واهمه ندارد

تبریز - ایرنا - وکیل کانادایی و محقق مسایل حقوق بین الملل با بیان اینکه ترامپ، رییس جمهور آمریکا، فردی خطرناک است، گفت: ترامپ از نقض حقوق بشر و دست زدن به هر گونه اقدام جنایتکارانه واهمه ندارد.

جلیلی: خروج از برجام نشانه اضمحلال آمریکا است

تهران- ایرنا - عضو ارشد تیم مذاکره کننده هسته ای ایران در دولت دهم گفت : بنا به اعتراف کشورهای غربی حاضر در مذاکرات هسته ای ، خروج آمریکا از برجام ، نشانه اضحملال و از هم گیسختگی این کشور و متحدانش است.

عهدشکنی ترامپ، وحدت داخلی و عزت بین المللی ایران را می افزاید

یزد – ایرنا - وزیر اطلاعات گفت: سست عهدی و پیمان‌شکنی یکطرفه رئیس جمهور آمریکا مورد تایید هیچکس نیست و این گونه رفتارها، وحدت و انسجام ملی و عزت بین المللی جمهوری اسلامی را تقویت کرده و بر قدرت اثرگذاری ایران در ملاحظات جهانی می افزاید.

کاخ سفید و راه دشوار خروج از برجام

تهران- ایرنا- رویکرد خصمانه رییس جمهوری آمریکا علیه برجام و تلاش او برای برهم زدن این توافق بین المللی، توجه بسیاری از تحلیلگران رسانه های عربی را به خود جلب کرد و با اشاره به موانع پیش روی دونالد ترامپ پیامدهای این تصمیم را بررسی کردند.


[2 3 4 5 ]   صفحه بعدی >>

email: [email protected]
instagram: http://instagram.com/rasanehsiasi
telegram: http://t.me/rasanehsiasi
tel: +98918100564
© 2017 Rasaneh Siasi Rights Reserved