× اخبار حاوی برچسب :

ترامپ

تعداد :36
پاسخ ظریف به اهانت های ترامپ

تهران-ایرنا- وزیر امورخارجه در پیام توئیتری به اهانت های ترامپ به بهانه پیام نوروزی پاسخ داد و نوشت: ایرانیان با هزاران سال تمدن دارای چنان عمق تاریخی هستند که اهانت های احمقانه یک رهبره تازه به دوران رسیده را نادیده بگیرند.

المانیتور:ترامپ عامل سنگینی مضاعف چالش40 ساله آمریکا با ایران

مادرید- ایرنا- «سید حسین موسویان» عضو پیشین تیم مذاکره کننده هسته ای و پژوهشگر دانشگاه پرینستون آمریکا در مقاله ای تارنمای پایگاه المانیتور نوشت:ترامپ برای بهبود روابط ، باید اعتماد مردم ایران را جلب کند .

ترامپ با تکرار انتقاد از برجام، به کنگره و اف بی آی خرده گرفت

تهران - ایرنا - دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا روز یکشنبه در توییتی با تکرار انتقاد از برجام، اعلام کرد که هرگز این واقعیت را فراموش نکرده است که هیچ یک از نمایندگان آمریکایی یا مقام های اجرایی فدرال واشنگتن، خواستار تحقیقات در مورد پول های ارسال شد...

سردرگمی ترامپ

ایران با پیگیری مجدانه آرام سازی منطقه به ویژه پس از دستاوردهای اخیر در عراق و سوریه و توسل به دیپلماسی بهبود روابط با همسایگان می تواند باطل السحر وعده های دروغین آمریکا به کشورهایی باشد که لاجرم باید در کنار ایران قدرتمند زندگی کنند

فرانس 24:ایران معتقد است سیاست هسته ای آمریکا، بشر را تا آستانه نابودی پیش خواهد برد

تهران - ایرنا - خبرگزاری فرانس 24 به نقل از وزیر امور خارجه ایران نوشت:سیاست هسته ای آمریکا که اخیرا از سوی پنتاگون منتشر شده است، بشریت را به نابودی خواهد کشاند.

کنایه توئیتری ظریف به سند سازی جعلی دولت آمریکا علیه ایران

تهران - ایرنا – وزیر امور خارجه در واکنش به سندسازی جعلی آمریکا، با کنایه به ترامپ و شرکایش نوشت: وقت آن است که برای تقلب هم کمی همت کنید.


برجام و شکست اجماع سازی علیه ایران

تهران- ایرنا- باوجود تلاش یکساله رییس جمهوری آمریکا ، برای نافرجام گذاشتن برجام، توافق هسته ای ایران و 1+5 همچنان در مسیر مشخص شده به پیش می رود و مورد حمایت جدی دیگر اعضا به ویژه اروپایی ها قرار دارد.

عراقچی: امتیازدادن به ترامپ برای نگهداشتن او در برجام کاملا غلط است و نتیجه معکوس خواهد داشت

تهران - ایرنا - معاون سیاسی وزارت امور خارجه گفت: ایده برخی اروپایی ها این است که اگر امتیازاتی به ترامپ در موضوعات غیر برجامی بدهند، می‌توانند او را در برجام نگه دارند که این سیاستی کاملا غلط است و حتما نتیجه معکوس خواهد داشت.

لاریجانی: ترامپ از حرف های نسنجیده و توهین آمیز دست بردارد/صدای مردم فلسطین را به گوش دنیا برسانیم

تهران - ایرنا - رییس مجلس شورای اسلامی با انتقاد از اظهارات نسنجیده و توهین آمیز رییس جمهوری آمریکا نسبت به برخی کشورها گفت: این سخنان نه تنها به دوستی و پایداری همکاری های کشورها کمک نمی کند بلکه شکاف ها و دشمنی ها را افزایش می دهد.


[2 3 4 ]   صفحه بعدی >>

email: [email protected]
instagram: http://instagram.com/rasanehsiasi
telegram: http://t.me/rasanehsiasi
tel: +98918100564
© 2017 Rasaneh Siasi Rights Reserved