× اخبار حاوی برچسب :

جبهه پیروان خط امام و رهبری

تعداد :9
اقدام اخیر جنگنده‌های آمریکا تروریستی بود/وزارت خارجه منفعل نباشد

دبیرکل جامعه اسلامی مدیران گفت: در حادثه مزاحمت آمریکا برای هواپیمای ماهان، وزارت امور خارجه با استفاده از ظرفیت مجامع بین‌المللی بازدارندگی مناسب برای عدم تکرار این دست حوادث را ایجاد کند.

اروپا درصدد تضعیف ماست/ نفوذ ایران برای غرب گران تمام می‌شود

سخنگوی جبهه پیروان خط امام و رهبری گفت: نفوذ گسترده ایران در کشورهای منطقه و در کنار گوش رژیم صهیونیستی برای اروپایی‌ها گران تمام خواهد شد.

اصلاح‌طلبان چالش تبری ازدولت دارند/اصولگرایان راحت‌تر متحدمی‌شوند

نایب رئیس جبهه پیروان خط امام و رهبری با بیان اینکه عمده اصلاح‌طلبان چالش تبری از دولت را دارند، گفت: امروز اصولگرایان راحت‌تر می‌توانند به وحدت برسند.

من و ضرغامی در جلسات گفتگوی ملی هستیم/رفراندوم برایFATFمعنا ندارد

رئیس جبهه پیروان خط امام و رهبری از حضور خود و عزت الله ضرغامی در جلسات «گفتگوی ملی» خبر داد و گفت: هیچ مأموریتی از طرف اصولگرایان برای حضور در این جلسات ندارم.

جبهه پیروان و برخی تشکل‌های اصولگرا به روحانی نامه نوشتند/ هنوز پاسخی دریافت نکرده‌ایم

سخنگوی جبهه پیروان خط امام و رهبری، اظهار کرد: اخیرا نامه‌ای درباره مسائل اقتصادی و سایر مشکلات روز با آقای روحانی نوشته‌ایم که این نامه به امضای جبهه پیروان و برخی دیگر از تشکل‌های اصولگرا رسیده است، اما هنوز پاسخی از سوی ریاست جمهوری دریافت نشده اس...

احمدی‌نژاد حرفهایش را از تریبونهای رسمی بگوید/رفراندوم برای چیست؟

رئیس جبهه پیروان خط امام (ره) و رهبری گفت: امید داریم که احمدی نژاد هم مثل همه شهروندان اگر حرف عاقلانه ای دارد، از طریق تریبون های رسمی عنوان کند.

جمهوری اسلامی در عرصه انرژی هسته ای جزء چند کشور اول جهان است

رئیس جبهه پیروان خط امام و رهبری گفت:جمهوری اسلامی اکنون در انرژی هسته‌ای، نانو، بایوتکنولوژی، هوا و فضا و بسیاری علوم روز دنیا جزو چند کشور اول جهان هستیم.

باهنر: برخی مقامات پیشین کشور به دنبال فتنه انگیزی هستند

مشهد- ایرنا- رئیس جبهه پیروان خط امام و رهبری هشدار داد: برخی از مقامات سابق کشور برای راه انداختن فتنه ای دیگر تلاش می کنند.

سنگ تمام نیروهای مسلح و امدادی درزلزله غرب/کاهش اختیارات جهانگیری

رئیس جبهه پیروان خط امام و رهبری با اشاره به زلزله غرب کشور گفت: با وجود نقدی که به مدیریت واحد وجود دارد، اما در مجموع دولت، نیروهای مسلح و نهادهای امدادی سنگ تمام گذاشتند.

email: [email protected]
instagram: http://instagram.com/rasanehsiasi
telegram: http://t.me/rasanehsiasi
tel: +98918100564
© 2017 Rasaneh Siasi Rights Reserved