× اخبار حاوی برچسب :

داعش

تعداد :84
اقدام اخیر جنگنده‌های آمریکا تروریستی بود/وزارت خارجه منفعل نباشد

دبیرکل جامعه اسلامی مدیران گفت: در حادثه مزاحمت آمریکا برای هواپیمای ماهان، وزارت امور خارجه با استفاده از ظرفیت مجامع بین‌المللی بازدارندگی مناسب برای عدم تکرار این دست حوادث را ایجاد کند.

روانچی: توافقنامه ایران و چین موضوعی عادی و طبیعی است

سفیر و نماینده دائم ایران در سازمان ملل متحد در مصاحبه با شبکه راشاتودی آمریکا، روابط ایران و چین را دارای قدمتی طولانی دانست و افزود: توافق ایران و چین، موضوعی غیرعادی نیست. ایران و چین، متحدان طبیعی هم هستند که همکاری آنها با یکدیگر، در راستای مناف...

قرارداد نظامی با سوریه آینده بهتر را ترسیم می‌کند

قائم مقام اسبق وزارت خارجه با اشاره به قرارداد نظامی ایران و سوریه گفت:دیدگاه‌های مشترک ایران و سوریه باید در شکل یک پروتکل باشد و می توانیم با این قرارداد آینده را بهتر ترسیم کنیم.

رحمانی فضلی: برای انجام هر گونه همکاری آماده هستیم

وزیر کشور با تاکید بر لزوم ممانعت از انجام اقدامات خراب کارانه از سوی نیروهای تروریستی در مرزهای مشترک ایران با کشورهای همسایه گفت: برای انجام هر گونه همکاری آماده هستیم.

حزب الله لبنان حقیقتی غیرقابل کتمان درمسیر تحقق اراده الهی است

منتخب مردم تهران در مجلس یازدهم نوشت: حزب الله حقیقتی است غیرقابل کتمان که در مسیر تحقق ارادۀ الهی بر روی زمین قرار دارد.

دولت هند دست صهیونیست‌ها را کوتاه نکند، روزهای سیاهی خواهد داشت

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: دولت هند اگر هشیار نشود و دست‌های مرموز رژیم‌ صهیونیستی را در کشور خود کوتاه نکند روزهای سیاهی در پیش خواهد داشت.

توان موشکی ایران تهدیدی برای اعراب نبوده و قابل مذاکره هم نیست

سخنگوی وزارت خارجه با بیان اینکه توان موشکی ایران هیچگاه تهدیدی برای کشورهای عربی و اسلامی نبوده و قابل مذاکره هم نیست، گفت: برخی کشورهای منطقه خود را به انبار تسلیحاتی آمریکا تبدیل نکنند.

آمریکا بزدلانه، دشمن شماره یک داعش را به قتل رساند

وزیر خارجه گفت: ایالات متحده نه تنها با داعش نجنگید، بلکه بزدلانه، دشمن شماره یک داعش را به قتل رساند، کاری که فقط پادوهای ترامپ و داعش آن را جشن گرفتند.

فرمانده معظم کل قوا نسبت به ارتقای معیشت کارکنان ارتش تأکید دارند

امیر حیدری در آئین افتتاح ۸۰ واحد مسکونی نیروی زمینی ارتش، گفت: فرمانده معظم کل قوا همواره نسبت به ارتقای معیشت کارکنان ارتش تأکید دارند.

دشمنان به فتوت «سردار سلیمانی» اعتماد داشتند

رئیس سازمان انرژی اتمی گفت: بزرگترین دشمنان «سردار سلیمانی» از جمله فرماندهان داعش به فتوت و مردانگی او اعتماد داشتند.


[2 3 4 5 6 7 8 9 ]   صفحه بعدی >>

email: [email protected]
instagram: http://instagram.com/rasanehsiasi
telegram: http://t.me/rasanehsiasi
tel: +98918100564
© 2017 Rasaneh Siasi Rights Reserved