× اخبار حاوی برچسب :

دهه فجر

تعداد :138
درآمد حاصل از صادرات نفت و گاز تا پایان سال به ۱۲ میلیارد دلار می‌رسد

وزیر ورزش و جوانان گفت: مجموعه درآمدهای حاصل از صادرات نفت و گاز و میعانات پتروشیمی در سالجاری تا پایان سال ۱۰ درصد درآمدهای سال ۹۰ بوده است.

وجود غارتگرانه رژیم صهیونیستی باتفکر انقلابی مسلمین خاتمه می یابد

اراک- مشاور فرمانده کل قوا در صنایع دفاعی و پشتیبانی از نیروهای مسلح گفت: تفکر انقلابی ملت های مسلمان منطقه زمینه برچیده شدن وجود فساد انگیز و تجاوزکارانه رژیم صهیونیستی را فراهم می سازد.

هر کس به ایران و امنیت آن علاقه‌مند است باید در انتخابات شرکت کند

رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار هزاران نفر از قشرهای مختلف مردم تاکید کردند که هر کس به ایران و امنیت آن علاقه‌مند است باید در انتخابات شرکت کند.

قدرت موشکی ایران برای دشمنان ثابت شده است/ در حوزه دفاع قدرتمندیم

کرمان - وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح گفت: امروز لازم نیست راجع به نقطه زن بودن موشک‌هایمان حرف بزنیم چون این مساله در پایگاه عین‌الاسد ثابت شده است.

سردار سلیمانی نبود نتیجه‌ای در «کنفرانس بن» حاصل نمی‌شد

وزیر امور خارجه با بیان اینکه در کنفرانس «بن» اگر حمایت‌های سردار سلیمانی نبود، نتیجه‌ای حاصل نمی‌شد، گفت: روابط تنگاتنگ من با شهید سلیمانی باعث این نتیجه شد.

نشست بررسی وجوه و مفاهیم نوآورانه بیانیه گام دوم برگزار شد

همزمان با دهه‌ی فجر و سالگرد صدور بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی ستاد پیگیری این بیانیه «نشست تخصصی بررسی وجوه و مفاهیم نوآورانه بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی» را برگزار کرد.

سید حسن خمینی: دروغ، حیثیتی برای کسی باقی نمی‌گذارد

یادگار رهبر فقید انقلاب اسلامی گفت: اگرچه دروغ در کوتاه مدت به نفع دروغگو باشد اما در بلندمدت حیثیتی را برای کسی باقی نمی‌گذارد.

اورهال ۳۳ فروند بالگرد هوانیروز ارتش

فرمانده نیروی زمینی ارتش در مراسم گرامیداشتی روز پنها گفت: با همکاری جوانان متخصص و مومن شرکت پشتیبانی و نو سازی بالگرد های ایران( پنها) ۳۳ فروند بالگرد هوانیروز که سالها زمین گیر شده بودند بهینه سازی، اورهال و به چرخه ناوگان بالگردی هوانیروز پیوس...

دل سرد کردن مردم در انتخابات با مشی امام فاصله دارد

رئیس‌جمهور گفت: هرکسی مردم را برای حضور در پای صندوق آرا دلسرد کند حتماً از مشی امام(ره) و راه ایشان فاصله دارد.

معامله قرن مطرح نشده مورد مخالفت جهان قرار گرفت

قائم مقام موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی(س) گفت: اصل و اساس اندیشه امام درباره فلسطین، مقاومت است و امروز هم رهبر معظم انقلاب عزتمندانه این مسئله را مورد تاکید دارند و سردار شهید قاسم سلیمانی به عنوان سرباز و شاگرد مکتب امام این اندیشه را در جوامع...


 << صفحه قبلي   [1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ]   صفحه بعدی >>

email: [email protected]
instagram: http://instagram.com/rasanehsiasi
telegram: http://t.me/rasanehsiasi
tel: +98918100564
© 2017 Rasaneh Siasi Rights Reserved