× اخبار حاوی برچسب :

ديگر رسانه ها

تعداد :7
این گل به خودی!

روزنامه معین چاپ استان گیلان در شماره شنبه دوم تیرماه، مطلبی در قسمت سرمقاله با عنوان این گل به خودی! به قلم یونس رنجکش منتشر کرده است.

در باره متراژ اتاق کار آقای معاون

ساری - ایرنا - پایگاه خبری ' مازندنومه ' با انتشار مطلبی با عنوان ' در باره متراژ اتاق کار آقای معاون ' ، از یک بام و دوهوای بعضی رسانه ها در باره نحوه هزینه بیت المال انتقاد کرده است است .

از رای خود پشیمان نیستم اما …

پایگاه خبری گیل خبر در استان گیلان مطلبی در قسمت یادداشت با عنوان از رای خود پشیمان نیستم اما … به قلم علیرضا رهنما منتشر کرده است.

حیران متعلق به گیلان است

هفته نامه پیام آستارا در شماره 504 مربوط به هفته دوم فروردین ماه، مطلبی با عنوان حیران متعلق به گیلان است/ همه به قانون متعهد باشیم به قلم مهدی حسین نژادی در ارتباط با اهمیت این منطقه گردشگری استان گیلان منتشر کرده است.

وحدت؛ راه صیانت از دستاوردهای انقلاب

ماهنامه فرهنگی - اقتصادی گیلان در شماره 73 مربوط به دی ماه، مطلبی در قسمت یادداشت با عنوان وحدت؛ راه صیانت از دستاوردهای انقلاب به قلم معصومه نیک کار در ارتباط با اهمیت پاسداری از دستآوردهای انقلاب شکوهمند اسلامی و ضرورت توجه به اتحاد و انسجام ملی بع...

چرا پشیمانی سیاسی در ایران معنایی ندارد/به جوانان اعتماد کنیم

پایگاه اطلاع رسانی دیار میرزا در استان گیلان در تازه ترین مطالب انتشارداده، مطلبی در قسمت یادداشت با عنوان چرا پشیمانی سیاسی در ایران معنایی ندارد/به جوانان اعتماد کنیم به قلم سینا هوشمند گورابی منتشر کرده است.

حقوق بشر دستاویزی برای استکبار

پایگاه خبری گیل نگاه در تازه ترین مطالب انتشار داده، مطلبی در قسمت یادداشت با عنوان حقوق بشر دستاویزی برای استکبار به قلم علیرضا سحرخیز منتشر کرده است.

email: [email protected]
instagram: http://instagram.com/rasanehsiasi
telegram: http://t.me/rasanehsiasi
tel: +98918100564
© 2017 Rasaneh Siasi Rights Reserved