× اخبار حاوی برچسب :

راهپيمايي

تعداد :62
ویدئو / گوشه‌هایی از راهپیمایی مردم تهران بعد از اقامه نماز جمعه

مردم تهران امروز- 27 دی- با حضور در مصلی امام خمینی (ره) نماز جمعه را به امامت مقام معظم رهبری اقامه کردند و بعد از آن با سردادن شعارهایی علیه دولت‌های آمریکا و اسرائیل انزجار خود را از استکبار نشان دادند و به راهپیمایی پرداختند.

راهپیمایی ضد آمریکایی در اهواز برگزار شد

اهواز - ایرنا- نمازگزاران روزه دار اهوازی در اعتراض به تصمیمات اخیر آمریکا در راهپیمایی حماسی حضور یافته و بار دیگر انزجار خود را نسبت به استکبار جهانی نشان دادند.

بدعهدی آمریکا منجر به وحدت عمومی ملت ایران و دولتمردان شد

اهواز - ایرنا- سرپرست شورای هماهنگی خوزستان گفت: بدعهدی آمریکا و برخی کشورهای اروپایی منجر به وحدت عمومی ملت ایران و دولتمردان شده و این مسیر با اقتدار ادامه خواهد داشت.

راهپیمایی حمایت از بیانیه شورای امنیت ملی در آذربایجان شرقی برگزار می شود

تبریز- ایرنا - شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان آذربایجان شرقی با صدور اطلاعیه ای اعلام کرد: مردم انقلابی استان فردا همزمان با سراسر کشور در حمایت از بیانیه شورای عالی امنیت ملی درباره برجام راهپیمایی می کنند.

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی مردم را به شرکت در راهپیمایی دعوت کرد

بیرجند - ایرنا - شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی با صدور اطلاعیه ای از مردم ولایتمدار استان برای شرکت گسترده در راهپیمایی سراسری روز جمعه (بیستم اردیبهشت) در حمایت از بیانیه شورای عالی امنیت ملی دعوت کرد.

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی مردم را برای شرکت در راهپیمایی دعوت کرد

تهران - ایرنا - شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی با صدور اطلاعیه ای از مردم ایران اسلامی برای شرکت در راهپیمایی سراسری روز جمعه (20 اردیبهشت) در حمایت از بیانیه شورای عالی امنیت ملی دعوت کرد.

مردم ایلام در حمایت از بیانیه شورای عالی امنیت ملی راهپیمایی می کنند

ایلام- ایرنا- شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی ایلام با صدور اطلاعیه ، از اقشار مختلف مردم استان جهت شرکت گسترده در راهپیمایی حمایت از بیانیه شورای عالی امنیت ملی کشور در قبال نظام استکباری دعوت کرد.

مردم بوکان در حمایت از سپاه پاسداران راهپیمایی کردند

مهاباد - ایرنا - مسوولان و نمازگزاران بوکانی در راستای حمایت و همدلی با سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و محکومیت اقدام اخیر آمریکا علیه این نهاد مردمی راهپیمایی کرده و اقدام اخیر ترامپ را محکوم کردند.

خروش انقلابی مردم البرز در حمایت از سپاه اسلام

کرج - ایرنا - اقدام نابخردانه رئیس جمهوری آمریکا در قرار دادن نام سپاه پاسداران در فهرست گروه های تروریستی ، خشم انقلابی مردم شهید پرور استان البرز را بر انگیخت و ساکنان این استان سرافراز امروز جمعه با امت حزب الله ایران اسلامی علیه شیطان بزرگ آمریک...

اعلام انزجار مردم چهارمحال و بختیاری از اقدام آمریکا علیه سپاه

شهرکرد - ایرنا - مردم نمازگزار چهارمحال و بختیاری پس از اقامه نماز جمعه ، اقدام اخیر آمریکا علیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران را محکوم کردند.


[2 3 4 5 6 7 ]   صفحه بعدی >>

email: [email protected]
instagram: http://instagram.com/rasanehsiasi
telegram: http://t.me/rasanehsiasi
tel: +98918100564
© 2017 Rasaneh Siasi Rights Reserved