× اخبار حاوی برچسب :

راهپیمایی

تعداد :18
اقدام قاطعانه تا شکست آمریکا و اذنابش را خواهانیم

راهپیمایان در حمایت از بیانیه شورای عالی امنیت ملی تأکید کردند: اقدام قاطعانه بدون عقب‌نشینی از مواضع تا شکست مفتضحانه آمریکا و اذنابش را خواهانیم.

راهپیمایی مردم تهران در محکومیت اقدام آمریکا علیه سپاه

مردم تهران پس از اقامه نماز جمعه در محکومیت اقدام آمریکا علیه سپاه پاسداران، از مقابل درب دانشگاه تهران تا میدان انقلاب راهپیمایی کردند.

چرایی اهمیت مضاعف روز جهانی قدس امسال

کرج - ایرنا - تحرک دشمنان جهان اسلام برای ازهم پاشیدن جبهه مقاومت در برابر استکبار و صهیونیسم با افزایش فشارها بر جمهوری اسلامی ایران به عنوان محور عدالت خواهی وایستادگی درآستانه روزجهانی قدس باهدف به حاشیه راندن موضوع فلسطین و ایجاد امنیت بیشتر برای...

روز قدس ترسیم حمایت جهان اسلام از فلسطین است

ایلام - ایرنا - رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی ایلام گفت: ابتکار امام راحل (ره) در نامگذاری آخرین جمعه از ماه مبارک رمضان به عنوان روز جهانی قدس در واقع راه حمایت همه جانبه جهان اسلام در دفاع از قدس شریف و مردم ستمدیده فلسطین را ترسیم می کند.

راهپیمایی مردم ایران در محکومیت جنایات رژیم صهیونیستی

اقشار مختلف مردم در سراسر کشور پس از برگزاری نماز جمعه به راهپیمایی در محکومیت جنایات وحشیانه صهیونیست‌ها در روز نکبت و همچنین انتقال سفارت آمریکا به بیت‌المقدس پرداختند.

ملّت ایران هیچ اعتمادی به اتحادیه اروپا ندارد

قطعنامه پایانی تظاهرات سراسری مردمی ضد استکباری و محکومیت عهد شکنی دولت مستکبر آمریکا از سوی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی منتشر شد.

آئین نامه تأمین امنیت اجتماعات و راهپیمایی‌ها در حال تدوین است

دبیر کمیسیون ماده ۱۰ احزاب گفت: آئین نامه تأمین امنیت اجتماعات و راهپیمایی های قانونی مصوب هیئت وزیران در حوزه سیاسی در حال تدوین است.

استانداربوشهر: حضورپرشور در راهپیمایی 22بهمن ،رای آری به انقلاب است

بوشهر- ایرنا- استاندار بوشهر گفت: مردم ایران با لبیک به ندای رهبر معظم انقلاب و تاکید امام راحل در خصوص اهمیت حضور در راهپیمایی 22 بهمن باردیگر با حضور پرشور خود به جمهوری اسلامی رای آرای می دهند.

قدردانی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی از مردم بصیر ایران اسلامی

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در بیانیه ای از حضور پرشور و بصیر مردم قدرشناس در کور کردن چشم فتنه قدردانی کرد.

راهپیمایی وحدت آفرین مردم خاش علیه ناآرامی های اخیر کشور

زاهدان - ایرنا - اقشار مختلف مردم شیعه و سنی شهرستان خاش سیستان و بلوچستان با برگزاری راهپیمایی وحدت آفرین و دشمن شکن علیه فتنه گران، آمادگی خود را برای دفاع از آرمانهای انقلاب اسلامی اعلام کردند.


[2 ]   صفحه بعدی >>

email: [email protected]
instagram: http://instagram.com/rasanehsiasi
telegram: http://t.me/rasanehsiasi
tel: +98918100564
© 2017 Rasaneh Siasi Rights Reserved