× اخبار حاوی برچسب :

رسانه

تعداد :16
متکی: ملاک درستی خبر حقانیت آن نزد افکار عمومی است

تهران- ایرنا- وزیر پیشین امور خارجه پدیدار شدن قضاوت برمبنای حق نهایی افکار عمومی را از شاخصه های دوران جدید عنوان کرد و گفت: ممکن است در حوزه هایی تبلیغات بسیاری انجام شود، ولی در تحلیل نهایی افکار عمومی و وجدان بشری قضاوت خودش را می کند بنابراین مل...

ستاد اجرایی فرمان امام ربطی با "روبیکا" ندارد

مدیرعامل همراه اول تاکید کرد که ستاد اجرایی فرمان امام هیچ گونه مدیریت،مالکیت و انتفاعی در توسکا و اپلیکیشن روبیکا ندارد.

فرماندار اسفراین: نگران نقد شدن نیستم

بجنورد- ایرنا - فرماندار اسفراین گفت: نگران نقد شدن نیستم زیرا نقد و تخریب دو مقوله جدا از هم هستند و نقد به رفع معایب و مشکلات و افزایش سرعت امور کمک می کند.

آیت الله جزایری:رسانه ها حق بزرگی بر گردن جامعه دارند

اهواز – ایرنا- نماینده ولی فقیه در خوزستان و امام جمعه اهواز گفت: خبرنگاران و رسانه ها حق بزرگی بر گردن ما و جامعه دارند و به نوعی نسبت به آنها مدیون هستیم.

رسانه ها زیبایی های نظام را نیز در کنار اشکالات مطرح کنند

مشهد- ایرنا- سرپرست دفتر بازرسی و نظارت بر انتخابات شورای نگهبان در استان خراسان رضوی گفت: رسانه ها زیبایی های نظام و انقلاب را به موازات بیان اشکالات بگویند و نگذارند ذهن نسل جوان یک طرفه از نارسایی ها و نادرستی ها و کجی ها پر شود.

بازنشستگی‌ یک استاد/امکان فیلتر فیلترشکن/بازگشت آرامش به کازرون/رایزنی در مورد FATF و...

رایزنی اروپا، روسیه و چین برای کمک مالی به ایران در ازای محدودیت موشک‌های تهران، به بهانه سالگرد انتخابات ۹۶، مسیر امروز رقبای دیروز، انتقاد بعیدی‌نژاد به رسانه‌های مخالف برجام، سقوط رتبه جهانی تلگرام، تحلیل زیبا کلام از علت بازنشستگی‌اش از دانشگاه ت...

ناگفته‌های پرونده منا و شبهه‌های مالی حج

نماینده ولی فقیه در امور حج با تاکید بر این‌که «محرمانه در حج نداریم» از احتمال دریافت غرامت شهدای مسجدالحرام از عربستان تا دو ماه دیگر خبر داد و تایید کرد که سیاست‌های سابق برای ثبت‌نام حج و عمره خطا بوده است.

تولیدات رسانه ای در جهت مدیریت و کاهش تنش های کم آبی باشد

یزد - ایرنا - مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی یزد گفت: با توجه به حساسیت ها و التهاب هایی که در خصوص مسائل آب در کشور وجود دارد، انتظار از رسانه ها این است که تولید محتوای آنها رویکردی منطقی و در جهت مدیریت و کاهش تنش ها باشد.

حق مداری باعث اثرگذاری بیشتر رسانه ها در جامعه می شود

شهرکرد- ایرنا- نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری و امام جمعه شهرکرد گفت: حق مداری، رعایت ارزش های دینی و اخلاقی، اثرگذاری رسانه ها را در جامعه بیشتر می کند.

رسانه ها رسالت سنگینی در تحقق شعار سال دارند

قزوین-ایرنا-رییس کمیسیون اصل 90 و نماینده مردم قزوین، آبیک و البرز در مجلس شورای اسلامی گفت: رسانه ها رسالت سنگینی در تحقق شعار امسال و ترویج کالای ایرانی دارند.


[2 ]   صفحه بعدی >>

email: [email protected]
instagram: http://instagram.com/rasanehsiasi
telegram: http://t.me/rasanehsiasi
tel: +98918100564
© 2017 Rasaneh Siasi Rights Reserved