× اخبار حاوی برچسب :

رشت

تعداد :11
تسلیت مجمع نمایندگان گیلان در پی درگذشت منتخب مردم آستانه اشرفیه

رشت- مجمع نمایندگان استان گیلان در پیامی درگذشت «محمد علی رمضانی دستک» منتخب مردم آستانه اشرفیه در انتخابات مجلس را تسلیت گفت.

راهپیمایی ۲۲بهمن و شرکت در انتخابات انسجام ملی را مضاعف خواهد کرد

وزیر دفاع گفت: راهپیمایی ۲۲ بهمن و شرکت گسترده در انتخابات نیز به عنوان دو مصداق وحدت در کشور، ‌انسجام و وحدت ملی امت اسلامی را مضاعف‌ خواهد کرد.

معاون استاندار گیلان: احزاب فعال موجب نشاط می شوند

رشت - ایرنا - معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری گیلان احزاب فعال و پویا را موجب نشاط سیاسی و اجتماعی جامعه دانست و افزود: وجود احزاب فعال و توانمند در هر نظام سیاسی ، یکی از مهمترین مولفه های پویایی مردم سالاری در آن نظام محسوب می شود.

جوانان امروز، انقلابی تر از جوانان اول انقلاب هستند

رشت - ایرنا - نماینده ولی فقیه در گیلان و امام جمعه رشت با بیان اینکه در بخش های مختلف جامعه رشد تصاعدی داشته ایم، گفت: جوانان امروز به مراتب انقلابی تر از جوانان ابتدای پیروزی انقلاب هستند.

ائمه جمعه، مشکلات را به‌دور از غوغاسالاری بیان کنند

رشت - ایرنا - نماینده ولی فقیه در استان گیلان و امام جمعه رشت گفت: ائمه جمعه زبان گویای مردم هستند و مشکلات و دردهای جامعه را به طور معقول و به دور از غوغاسالاری و بدون آن‌که دشمن از آن سوء استفاده کند، باید بیان کنند.

نمایندگان، بیانات رهبری را نصب العین قرار دهند

رشت - ایرنا - نماینده ولی فقیه در استان گیلان و امام جمعه رشت گفت: نمایندگان مجلس شورای اسلامی، بیانات رهبر معظم انقلاب را نصب العین کارهای خود قرار دهند.

نمازجمعه اولین شکوفه های درخت انقلاب اسلامی است

رشت - ایرنا - رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور با بیان اینکه درخت انقلاب اسلامی به 40 سالگی رسیده، گفت: نماز جمعه اولین شکوفه های این درخت تناور و باشکوه است.

همه برای تحقق شعار سال، همت کنند

رشت - ایرنا - نماینده ولی فقیه در استان گیلان و امام جمعه رشت با اشاره به نامگذاری سال جاری از سوی مقام معظم رهبری به عنوان حمایت از کالای ایرانی، از همگان خواست برای تحقق این شعار، اهتمام داشته باشند.

رهبران دینی گیلان افتخارات زیادی رقم زده اند

رشت - ایرنا - رئیس مجمع نمایندگان گیلان در مجلس شورای اسلامی با گرامیداشت یاد و خاطره علما و امامان جمعه گذشته استان گفت: رهبران دینی گیلان افتخارات زیادی رقم زده اند.

موافقت دولت بااختصاص اعتبار برای جبران خسارات ناشی از سیل درگیلان

هیئت وزیران با اختصاص مبلغ ۳۴ میلیارد و ۵۱۰ میلیون ریال اعتبار و تسهیلات برای جبران خسارت و بازسازی اماکن مسکونی و تأسیسات زیربنایی آسیب دیده از سیل در استان گیلان موافقت کرد.


[2 ]   صفحه بعدی >>

email: [email protected]
instagram: http://instagram.com/rasanehsiasi
telegram: http://t.me/rasanehsiasi
tel: +98918100564
© 2017 Rasaneh Siasi Rights Reserved