× اخبار حاوی برچسب :

روز جمهوري اسلامي

تعداد :5
روز جمهوری اسلامی ایران در آستارا گرامی داشته شد

آستارا - ایرنا - 12 فروردین، روز جمهوری اسلامی ایران با حضور شهروندان و گردشگران آستارا در آستان امام زادگان ابراهیم و قاسم (ع) این شهرستان گرامی داشته شد.

نماینده آستارا: رای به جمهوری اسلامی، بستر توسعه کشور را فراهم کرد

آستارا - ایرنا - نماینده مردم آستارا در مجلس شورای اسلامی گفت: مردم ایران در 12 فروردین سال 1358 با خلق حماسه ای ماندگار و رای مثبت به حکومت جمهوری اسلامی، بستر توسعه و ترقی کشور را فراهم کردند.

نماینده مجلس: خدمت به مناطق محروم از افتخارات نظام است

بیرجند - ایرنا - نماینده مردم نهبندان و سربیشه در مجلس شورای اسلامی گفت: خدمت به مناطق محروم و دورافتاده از افتخارات نظام مقدس جمهوری اسلامی است و این خدمات بزرگ قابل مقایسه با دوران ستمشاهی نیست.

جمهوری اسلامی برای فراموش شده‌های کرمانشاه چه کرد؟

کرمانشاه- ایرنا- شاید تمرکز زیاد بر برخی مشکلات کنونی مناطق محروم اجازه نمی‌دهد که اوضاع اسفناک آنها در حدود چهار دهه پیش در اذهان زنده شود؛ واقعیت‌های بسیار تلخی که به برکت خدمات جمهوری اسلامی رخت بربستند.

12 فروردین، تثبیت نظام اسلامی در پرتو آرای ملت

تهران- ایرنا- دوازدهم فروردین 1358 خورشیدی روزی مهم و سرنوشت ساز در تاریخ این مرز وبوم محسوب می شود. در این روز آمال تاریخی یک ملت در تعیین سرنوشت خویش محقق شد و اینگونه مردمی آزاده با اعتقاد کامل و راسخ به رهبری امام خمینی(ره)در همه پرسی حضور پیدا ک...

email: [email protected]
instagram: http://instagram.com/rasanehsiasi
telegram: http://t.me/rasanehsiasi
tel: +98918100564
© 2017 Rasaneh Siasi Rights Reserved