× اخبار حاوی برچسب :

رژيم صهيونيستي

تعداد :59
تلاش رژیم صهیونیستی برای تخریب برنامه‌ هسته‌ای ایران از طریق ترور دانشمندان هسته‌ای

یک نشریه آمریکایی با بررسی ترور دانشمندان هسته‌ای ایران توسط رژیم صهیونیستی نوشت: اگر این حملات علیه دانشمندان اسرائیلی یا آمریکایی انجام می‌شد، قطعا تروریسم نام می‌گرفت، اما محکوم کردن یا تحسین یک ترور در غرب، براساس اینکه چه کسی آن را انجام داده اس...

نتانیاهو با جعل سند علیه ایران به اروپا می‌رود

نشریه تایمز در گزارشی به بررسی هدف سفر نخست وزیر رژیم صهیونیستی به اروپا پرداخت و نوشت که نتانیاهو اسنادی ادعایی را به انگلیس،‌ فرانسه و آلمان ارائه داده مبنی بر این که ایران قصد دارد به ظرفیت ساخت بمب اتم دست یابد.

آمریکا و رژیم صهیونیستی برای فشار بر ایران تفاهم‌نامه امضا می‌کنند

مشاور امنیت ملی رژیم صهیونیستی به زودی ضمن دیدار با جان بولتون، یادداشت تفاهمی در خصوص همکاری‌های مشترک دوجانبه برای فشار به ایران امضا می‌کند.

نتانیاهو: موضع آمریکا در قبال ایران را تحسین می‌کنیم

نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی گفت که در گفت‌وگوی اخیرش با وزیر امور خارجه آمریکا از موضع محکم و مصمم واشنگتن در قبال ایران قدردانی کرده است.

تمام ایران در مقابله با تجاوزهای آمریکا در یک جبهه خواهند ایستاد

سردبیر روزنامه رای الیوم گفت که هزینه حماقت سیاسی آمریکا در منطقه را اسرائیل و برخی کشورهای عربی پرداخت خواهند کرد.

ادامه ماجرای دوتابعیتی‌ها/واکنش‌های برجامی/فروش یک زندان و ...

تکذیب گزارش از وجود ۲۱۰ یا ۱۹۸ مدیر دو تابعیتی از سوی وزارت اطلاعات، خواست مردم تحقق آرمان‌های دوم خرداد، ۱۲ پاسخ موسویان به ۱۲ شرط وزیر خارجه آمریکا، قبل و بعد از برجام به روایت «صالحی»، حکم محکومیت حبس برای برخی از متهمان کانال های تلگرامی و... از ...

سیاست ترامپ مانع دستیابی ایران به سلاح هسته‌ای می‌شود

نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی بار دیگر با تکرار اتهامات خود علیه کشورمان، مدعی شد که موضع کنونی آمریکا از دستیابی ایران به سلاح هسته‌ای جلوگیری می‌کند.

تاکید بر درستی برجام/واکنش‌ها به جنایات در غزه و...

نامه ظریف به موگرینی درباره برجام، واکنش فرمانده کل سپاه به کشتار مردم غزه توسط رژیم صهیونیستی، انتقاد جهانگیری از بی کفایتی و بی‌عرضگی برخی حکام کشورهای اسلامی، برنامه‌های برجامی وزیر خارجه در بروکسل و... از جمله اخبار سیاسی ایسنا در روز سه شنبه، بی...

اروپایی‌ها باید دست به اقدامی دفاعی، هماهنگ و سخت در برابر آمریکا بزنند

نشریه آبزرور در سرمقاله‌ای با اشاره به خروج آمریکا از برجام، نوشت: اکنون اروپایی‌ها با متحدان اصلی خود بر سر توافق هسته‌ای اختلاف پیدا کرده‌اند و باید دست به یک اقدام دفاعی، هماهنگ و سخت در برابر آمریکا بزنند.

حمایت تمام قد یک وزیر انگلیسی از رژیم صهیونیستی و آمریکا در برابر ایران

وزیر مشاور انگلیس در امور غرب آسیا با بیان اینکه ایران باید به شروط مربوط به موشک‌های بالستیک و نقش آن در منطقه پایبند باشد، گفت: از ایران می‌خواهیم که با حفظ خویشتنداری تنش نظامی ایجاد نکند.


 << صفحه قبلي   [1 2 3 4 5 6 ]   صفحه بعدی >>

http://niafam.com/پورتال-سازمانی-هوشمند
email: [email protected]
instagram: http://instagram.com/rasanehsiasi
telegram: http://t.me/rasanehsiasi
tel: +98918100564
© 2017 Rasaneh Siasi Rights Reserved