× اخبار حاوی برچسب :

رژيم صهيونيستي

تعداد :63
رژیم صهیونیستی مدعی شد: خطای انسانی علت انهدام جنگنده اف16 توسط پدافند سوریه بود

تهران –ایرنا– ارتش رژیم صهیونیستی روز یکشنبه علت انهدام جنگنده اف 16 این رژیم توسط پدافند هوایی سوریه در خاک این کشور را «خطای انسانی» سرنشینان این جنگنده اعلام کرد.

اسرائیل برای مقابله با ایران از معارضان سوری حمایت تسلیحاتی می‌کند

یک روزنامه صهیونیستی گزارش داد: اسرائیل برای مقابله با ایران حمایت خود از گروه‌های شورشی سوری را افزایش داده است که در این میان هفت گروه معارض به طور مستقیم از آن مهمات و اسلحه دریافت می‌کنند.

سیدحسن نصرالله: به حفظ وجب به وجب از خاک لبنان پایبندیم/ ایران هم‌پیمان ماست

سیدحسن نصرالله عصر امروز (جمعه) با بیان این که حمایت ایران از لبنان همیشگی و دائمی است، اعلام کرد: ما به عنوان جبهه مقاومت به حفظ وجب به وجب از خاک و سرزمین لبنان پایبند هستیم.

سردار سلامی: می‌توانیم همه پایگاه‌های آمریکا را در منطقه ویران کنیم

جانشین فرمانده کل سپاه گفت: ما از همین نقطه‌ای که هستیم می‌توانیم همه پایگاه‌های آمریکا را در منطقه ویران کرده و جهنمی برای صهیونیست‌ها درست کنیم.

دمشق تداوم حملات رژیم صهیونیستی به خاک سوریه را بیش از این تحمل نمی‌کند

دستیار ویژه رییس مجلس در امور بین‌الملل گفت: ‎دمشق تداوم حملات موشکی و هوایی رژیم صهیونیستی به خاک سوریه را بیش از این تحمل نخواهد کرد.

رای مجمع عمومی در مورد بیت المقدس و پیوند ایالات متحده - اسرائیل / چاندرا مظفر*

امید است که رای منفی بخش اعظم اعضای مجمع عمومی سازمان ملل متحد در تاریخ 21 دسامبر 2017 به تصمیم دولت ترامپ برای به رسمیت شناختن بیت المقدس به عنوان پایتخت اسرائیل، واشنگتن را ناچار به لغو تصمیم خود کند که البته با توجه به عملکرد ترامپ در زمینه پیمان ...

وزیرجنگ رژیم صهونیستی:بهای تصمیم ترامپ درباره قدس را می پردازیم

تهران-ایرنا-در حالی که با آغاز انتقاضه جدید مردم فلسطین در سرزمین های اشغالی رژیم صهیونیستی برای مقابله با اعتراض ها به تشدید خشونت ها علیه فلسطینیان روی آورده، سران این رژیم برای پنهان کردن ترس خود از التهاب ها پرداخت هزینه تصمیم ترامپ را عنوان می ک...

شرط لاریجانی برای حمایت از خودروسازان/ ۳ دی ماه؛ دادگاه متهمان پرونده دکل نفتی و...

رایزنی وزیر خارجه فرانسه در واشنگتن درباره ایران، تاکید وزیر دفاع آمریکا بر رویکرد دیپلماسی برای مواجهه با ایران، آخرین وضعیت سپرده‌گذاران کاسپین و فرشتگان، گفت‌وگوی سفیر فلسطین، نفوذ در برخی دستگاه‌ها در ماجرای موسسات مالی غیرمجاز، افزایش قیمت حامل‌...

انتفال سفارت آمریکا به قدس از عوارض تفرقه در جهان اسلام است

نماینده جنبش جهاد اسلامی فلسطین در ایران، انتقال سفارت آمریکا به قدس را ناشی از تفرقه در جهان اسلام دانست

ویدئو / تجمع در اعتراض به تصمیم اخیر ترامپ

جمعی از مردم کشورمان در اعتراض به تصمیم اخیر دونالد ترامپ رئیس‌جمهور آمریکا مبنی بر به رسمیت شناختن بیت‌المقدس به عنوان پایتخت رژیم صهیونیستی، عصر دوشنبه (۲۰ آذر) در میدان فلسطین تهران تجمع کردند.


 << صفحه قبلي   [1 2 3 4 5 6 7 ]   صفحه بعدی >>

email: [email protected]
instagram: http://instagram.com/rasanehsiasi
telegram: http://t.me/rasanehsiasi
tel: +98918100564
© 2017 Rasaneh Siasi Rights Reserved