× اخبار حاوی برچسب :

سازمان تعزیرات حکومتی

تعداد :10
ضبط ۲۳ گوشی آیفون قاچاق و جریمه متخلف

مدیرکل تعزیرات حکومتی شهرستان‌های استان تهران از کشف ۲۳ دستگاه تلفن همراه قاچاق از یک فرد در فرودگاه و جریمه میلیاردی وی خبر داد.

اسفنانی: نوسان در قیمت یک کالا مربوط به عملکرد تعزیرات نیست

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان تهران با بیان اینکه در ابرشهر تهران نظارت صنفی کاری بسیار سنگین است، گفت: اینکه کالایی در نقاط مختلف تهران با قیمت‌های متفاوت عرضه شود به اشکال در سیستم اداره شهر باز می گردد نه عملکرد سازمان تعزیرات.

کشف و عرضه ۲۵ تن شکر در تبریز

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان آذربایجان شرقی از محکومیت ۲.۵ میلیاردی عامل عرضه خارج از شبکه ۲۵ تن شکر خبر داد و گفت: متهم به پرداخت ۲.۵ میلیارد ریال جزای نقدی در حق دولت محکوم شده است.

کشف انبار روغن موتور خودرو در مشهد

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان خراسان رضوی گفت: در گشت مشترک تعزیرات با همراهی دستگاه‌های نظارتی از انبار یک واحد صنفی یک هزار گالن روغن خودرو کشف شد.

۹۰۴ میلیون جریمه و کشف ۱۴۵ هزار نخ سیگار قاچاق

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان زنجان از جریمه ۹۰۴ میلیون ریالی عامل قاچاق سیگار خبر داد و گفت: 145 هزار نخ سیگار از خودروی این قاچاقچی کشف شد.

توقیف 3 محموله کالای داخلی در سیستان و بلوچستان توسط تعزیرات

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان سیستان و بلوچستان از توقیف 3 محموله کالای داخلی در حال قاچاق به خارج از کشور توسط سربازان گمنام امام زمان (عج) و تشکیل پرونده برای متخلفان خبر داد.

ارسال ۷۰۰ پرونده مرتبط با واردات خودرو به سازمان تعزیرات

رییس گشت‌های مشترک تعزیرات استان تهران گفت: حدود ۷۰۰ پرونده در خصوص واردات خودرو به سازمان تعزیرات ارسال شده که تعدادی از این پرونده‌ها منجر به صدور رای شده و برای شرکت‌های واردکننده احضاریه ارسال کردیم تا دفاعیات خود را ارایه کنند.

سازمان تعزیرات نیاز به نوآوری، تغییر و اصلاح قوانین دارد

یک حقوقدان گفت: مردم حق دارند که مرجع رسیدگی به تظلماتشان را بدانند و طبیعتاً چون آنقدر مسائل پیچیده و فنی شده حق دارند که اطلاعات چندانی در این مورد نداشته باشند و در هر حال به نظر می رسد در این مورد وزارت دادگستری و سازمان تعزیرات حکومتی باید اطلاع...

از هر تفسیری که صلاحیت سازمان تعزیات را توسعه بخشد باید خودداری کرد

یک وکیل دادگستری پیشنهاد داد: اتاق فکری مرکب از وکلا، اندیشمندان حوزه اقتصاد و مسئولان سازمان تعزیرات حکومتی تشکیل شود؛ چرا که این اتاق فکر می‌تواند از تجربه وکلا در دادرسی‌های معموله در مراجع قضایی و رسیدگی‌های شبه قضایی استفاده کرده و روند رسیدگی د...

نرمش مقامات در مورد حصر/انتقال مهدی جهانگیری به تهران/توضیحاتی در مورد وضعیت سفارت ایران درصنعا

توئیت رئیس جمهوری در مورد رکورد شکنی سهراب مرادی، پایان اسکان موقت زلزله زدگان کرمانشاه با کانکس تا یک ماه آینده، سفر ظریف به مسکو، نرمش مقامات کشور در موضوع حصر، تکذیب خبر حمله به سفارت ایران در صنعا، انتقال «مهدی جهانگیری» نیز به تهران، تشریح روند ...

http://niafam.com/پورتال-سازمانی-هوشمند
email: [email protected]
instagram: http://instagram.com/rasanehsiasi
telegram: http://t.me/rasanehsiasi
tel: +98918100564
© 2017 Rasaneh Siasi Rights Reserved