× اخبار حاوی برچسب :

سياسي

تعداد :531
بررسی معضل کم آبی در کشور با حضور وزیر نیرو/ کاهش 20 درصدی بارندگی نسبت به 36 سال گذشته

تهران- ایرنا- رئیس کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی از بررسی معضل کم آبی در کشور با حضور وزیر نیرو در نشست امروز این کمیسیون خبر داد.

معاون استاندار همدان: کسی حق ندارد انقلاب را به نفع خود مصادره کند

ملایر- ایرنا- معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار همدان گفت: کسی حق ندارد انقلاب، نظام و رهبری را به نفع خود مصادره کند، این نظام و انقلاب با مردم سالاری دینی بنا نهاده شده است.

شروع به کار 16کمیته‌ به مناسبت بزرگداشت دهه فجر در شهرستان بهاباد

یزد- ایرنا - فرماندار بهاباد از شروع به کار 16کمیته‌ به مناسبت بزرگداشت برنامه های ستاد دهه فجر در این شهرستان خبر داد و گفت: مسئولان کمتیه ها باید موفقیت‌ها و پیشرفت‌های نظام و انقلاب را برای نسل جوان بازگو کنند و برنامه‌ها نیز با محور مشارکت مردم، ...

کدخدایی: انقلاب اسلامی دانشگاه بزرگ انسان سازی بود

تهران-ایرنا- سخنگوی شورای نگهبان گفت: انقلاب اسلامی دانشگاه بزرگ انسان سازی بود و همه جوانان و نوجوانان ما در آن دوره اگر به عزت و مدارج بالا رسیدند، در دانشگاه انقلاب با مدیریت حضرت امام (رحمة الله) تربیت شدند.

گفت‌وگوی ملی شرط لازم رسیدن به تفاهم- عباس عبدی*

اعتراضات اخیر یک پرسش مهم را مطرح کرد و این‌که آیا انتخابات در ایران کارکرد واقعی خود را دارد؟ آیا مشارکت در انتخابات می‌تواند به ما کمک کند که جامعه بهتری از هر نظر داشته باشیم؟ آیا انتخابات لزوماً افراد کارآمدتر و بهتری که مطلوب ما هستند را در مصدر...

سوال از وزیر کشور درباره تبادل نفت و گازوئیل در مرزهای ایران و عراق به صحن مجلس ارایه شد

تهران - ایرنا - سخنگوی کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مجلس شورای اسلامی با اشاره به عدم حضور وزیر کشور در جلسه کمیسیون گفت: سوال از وزیر درباره تبادل نفت و گازوئیل در مرزهای ایران و عراق به صحن علنی مجلس ارایه شد.

سازمان مدیریت بحران بدون قانون اداره می‌شود/ 5 سال از انقضای اداره آزمایشی سازمان می گذرد

تهران - ایرنا - نایب رییس کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی با اشاره به جلسه این کمیسیون گفت: حدود پنج سال است که سازمان مدیریت بحران بدون قانون اداره می‌شود.

دستگاه ها موظف به ارایه اطلاعات مبارزه با پولشویی شدند

تهران- ایرنا- سخنگوی کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی گفت:‌ مواد 6 و 7 لایحه اصلاح قانون مبارزه با پولشویی مورد تصویب قرار گرفت.

روحانی: ایران آماده گسترش روابط با الجزایراست/ تاکید بر مشارکت ایران و الجزایر در اوپک گازی

تهران - ایرنا - رییس جمهوری در دیدار السعید بوحجه رئیس مجلس الجزایر با اشاره به روابط رو به توسعه دو کشور دوست و انقلابی، گفت: باید در راستای گسترش همه جانبه مناسبات و همکاری‌های فی‌مابین تلاش کنیم.

وزیر اطلاعات سانحه جانگداز نفتکش ایرانی را تسلیت گفت

تهران - ایرنا – وزیر اطلاعات در پیامی با تسلیت سانحه جانگذار نفتکش ایران، از درگاه خداوند برای درگذشتگان و غفران واسعه الهی و برای بازماندگان صبر و شکیبایی مسالت کرد.


[2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ]   صفحه بعدی >>

email: [email protected]
instagram: http://instagram.com/rasanehsiasi
telegram: http://t.me/rasanehsiasi
tel: +98918100564
© 2017 Rasaneh Siasi Rights Reserved