× اخبار حاوی برچسب :

سياسي

تعداد :1580
رئیس جمهوری آمریکا استقلال ایران را نشانه رفته است

کرج - ایرنا- نماینده مردم کرج، اشتهارد ، فردیس و آسارا در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اقدامات ضد ایرانی رئیس جمهوری آمریکا گفت: امروز ترامپ استقلال ملت ایران را نشانه رفته است.

شرکت های گردشگری عمان با دلال ها همکاری نکنند

شیراز-ایرنا-نماینده وزارت امور خارجه در استان فارس با اشاره به بروز مشکلاتی برای گردشگران خارجی که برای امور درمانی به ایران و فارس سفر کرده اند،گفت: شرکت های گردشگری و مسافربری کشورهای حاشیه خلیج فارس و عمان با دلال ها وارد مذاکره و همکاری نشوند.

تنها راه پیروزی یک ملت استقلال کامل اقتصادی است

قم - ایرنا- مرکز مدیریت حوزه های علمیه با صدور بیانیه ای تنها راه پیروزی یک ملت دربرابر هجمه ها و توطئه های دشمنان را ایجاد استقلال کامل اقتصادی در همه ابعاد دانست.

معروف و منکر در چند مساله خلاصه نمی شود

بیرجند - ایرنا - نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی و امام جمعه بیرجند گفت: موارد معروف و منکر در چند مساله خلاصه نمی شود و هر آنچه وظیفه انسانی و اسلامی شمرده شود، مصداق معروف است.

توضیح معاون سیاسی استاندار گلستان در خصوص یک خبر

گرگان - ایرنا - معاون سیاسی، اجتماعی و امنیتی استاندار گلستان به خبر منتشره در خروجی ایرنا با تیتر 'انتقادات مردم ناشی از ضعف عملکرد رسانه ها است'؛ واکنش نشان داد.

مردم آذربایجان شرقی به توطئه های دشمنان اهمیت نمی دهند

تبریز - ایرنا - استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به توطئه دشمنان در روزهای اخیر مبنی بر تحریک مردم علیه نظام، گفت: مردم استان به توطئه های دشمنان اهمیتی نمی دهند.

توجه به روستاها یکی از اولویت های مهم دولت است

یزد - ایرنا - فرماندار خاتم گفت: یکی از مهمترین اهداف دولت تدبیر و امید رسیدگی به مناطق محروم از جمله روستاهاست، مسوولان باید تمام سعی و تلاش خود را برای حل مشکل مناطق روستایی و دور افتاده به کار گیرند.

مهم ترین وظیفه حفظ امید در جامعه است

بجنورد- ایرنا- مقام عالی دولت تدبیر و امید در خراسان شمالی گفت: امروز در شرایط بسیار حساس و سختی هستیم و مهم ترین وظیفه ما زنده نگه داشتن امید و نشاط واقعی در جامعه است.

کلیات طرح اصلاح قانون جامع انتخابات تصویب شد

تهران- ایرنا- سخنگوی کمیسیون شوراهای مجلس شورای اسلامی از تصویب کلیات طرح اصلاح قانون جامع انتخابات و سخنگوی کمیسیون اقتصادی از تعیین اسامی کاندیداهای عضویت ناظر در شوراهای عالی خبر دادند.

دانشگاه‌ها باید بتوانند اقدام به گزینش و پذیرش دانشجو کنند

تهران - ایرنا - رییس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه کنکور کارآفرینی در کشور را به صفر می‌رساند، گفت: دانشگاه‌ها باید بتوانند بدون فرایند کنکور، خودشان اقدام به گزینش و پذیرش دانشجو کنند.


[2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ]   صفحه بعدی >>

email: [email protected]
instagram: http://instagram.com/rasanehsiasi
telegram: http://t.me/rasanehsiasi
tel: +98918100564
© 2017 Rasaneh Siasi Rights Reserved