× اخبار حاوی برچسب :

سیاسی

تعداد :2147
نبود اعتبار، مانع ایجاد شهرداری در شهرهای تازه تاسیس رازوجرگلان

بجنورد- ایرنا- ارتقای روستای یکه سعود، مرکز بخش جرگلان و غلامان، مرکز بخش غلامان به شهر در شهرستان رازوجرگلان، از مطالبات مردم و مدیران این شهرستان بود که از 10 سال پیش پیگیری می شد و در آخرین روزهای سال 97 مورد موافقت هیات وزیران قرار گرفت.

فرماندار اسدآباد استعفا کرد

همدان - ایرنا - فرماندار اسدآباد گفت: برای بازگشت به استانداری البرز دعوت شدم و از این رو استعفای خود را به سیدسعید شاهرخی استاندار همدان تسلیم کرده و منتظر تصمیم گیری وی هستم.

وزیر اطلاعات: 290 جاسوس سیا شناسایی شدند

تهران - ایرنا - وزیر اطلاعات از شناسایی 290 جاسوس سازمان اطلاعات مرکزی آمریکا در کشورهای مختلف از سوی سربازان گمنام امام زمان (عج) خبر داد و گفت: نیروهای سیا در این کشورها شناسایی و دستگیر شدند و ارتباط این سازمان اطلاعاتی با منابع خود به هم ریخت به ...

سفیر ایران در برونئی با ولیعهد این کشور دیدار کرد

تهران-ایرنا- حمیرا ریگی سفیر جمهوری اسلامی ایران در برونئی با المعتدی بالله ولیعهد و معاون نخست وزیر برونئی دیدار و گفت وگو کرد.

اتحادیه اروپابرای تقویت صلح درافغانستان باایران همکاری می کند

تهران-ایرنا- نماینده اتحادیه اروپا در امور افغانستان و مسوولان وزارت امور خارجه در نشستی مشترک ضمن ارزیابی تحولات افغانستان بر حفظ و تقویت صلح در این کشور تاکید کردند.

هم افزایی حداکثری نیروها برای افزایش انسجام ملی

تهران-ایرنا- سومین نشست هم اندیشی تشکل های ولایی و انقلابی با جامعه روحانیت مبارز با تاکید بر ایجاد و تعمیق وفاق و انسجام حداکثری میان تشکل ها و گروه های ولایی و انقلابی برگزار شد.

طرح تقویت جایگاه سپاه هفته آینده در مجلس بررسی می شود

تهران-ایرنا- نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسات هفته آینده جزییات طرح 13 ماده ای تقویت جایگاه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در برابر آمریکا را بررسی می کنند.

7 وزیر هفته آینده به کمیسیون های تخصصی مجلس می روند

تهران-ایرنا- وزیران اطلاعات، آموزش و پرورش، تعاون، کار و رفاه اجتماعی، نیرو، کشور، راه و شهرسازی و جهاد کشاورزی هفته آینده برای پاسخ به سوال تعدادی از نمایندگان مجلس در کمیسیون های تخصصی حضور می یابند.

دبیرکل جهاد اسلامی بر مبارزه تا آزادی فلسطین تاکید کرد

بیروت- ایرنا- 'زیاد نخاله' دبیرکل جدید جنبش جهاد اسلامی تاکید کرد: ما ، ایران و جبهه مقاومت در برابر اسراییل اعضای یک خانواده هستیم و به مبارزه خود تا آزادی مردم فلسطین ادامه خواهیم داد.

ظریف: همسایگان همیشه در اولویت ما هستند

تهران - ایرنا - وزیر امورخارجه ایران چهارشنبه شب در صفحه توئیتری در مورد سفر خود به سوریه و ترکیه نوشت: همسایگان همیشه در اولویت ما هستند.


[2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ]   صفحه بعدی >>

http://niafam.com/پورتال-سازمانی-هوشمند
email: [email protected]
instagram: http://instagram.com/rasanehsiasi
telegram: http://t.me/rasanehsiasi
tel: +98918100564
© 2017 Rasaneh Siasi Rights Reserved