× اخبار حاوی برچسب :

شعارسال

تعداد :29
امام جمعه بجنورد: رونق تولید در هجمه مشکلات سیل گم نشود

بجنورد- ایرنا- امام جمعه بجنورد گفت: شعار امسال که رونق تولید تعیین شده نباید در هجمه مشکلات و مسائل سیل به فراموشی سپره شود و ضروری است این مهم به صورت جدی در محافل و گفتمان ها مورد بحث و گفت و گو قرار گیرد.

رونق تولید در گرو مصرف کالاهای داخلی است

کرج - ایرنا - رئیس کمیسیون شوراها و امورداخلی کشور درمجلس شورای اسلامی با اشاره به نامگذاری سال نو گفت: رونق تولید در گرو مصرف کالاهای داخلی است و بر این اساس باید کیفیت این نوع کالاهای افزایش یابد.

سخنرانان توانمندی های نظام را هم تبیین کنند

تربت حیدریه - ایرنا -فرماندار مه ولات گفت: دمیدن روحیه یاس و ناامیدی در سخنرانی ها در سطح شهرستان به نحوی که مردم نسبت آینده و چشم انداز انقلاب اسلامی بدبین شوند خلاف منافع ملی است.

حمایت از کالای ایرانی فرصتی برای تقویت اقتصاد است

تهران-ایرنا- نایب رییس کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی حمایت از کالای ایرانی را فرصتی برای تقویت اقتصاد کشور دانست و گفت: تولیدکنندگان داخلی باید تلاش کنند که کالاهای با کیفیت به مردم ارایه کنند و بخش های دولتی و خصوصی هم خرید این ...

کمیته تحقق شعار سال در استانداری کرمان تشکیل شد

کرمان - ایرنا - معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری کرمان با اشاره به نامگذاری سال جاری از سوی رهبر معظم انقلاب اسلامی با عنوان 'حمایت از کالای ایرانی' از تشکیل کمیته تحقق شعار سال در این استانداری به منظور دستیابی به اهداف عالیه این شعار محوری خبر د...

حمایت از کالای ایرانی منوط به عزم ملی است

تهران-ایرنا- دبیرکل جمعیت حامیان انقلاب اسلامی حمایت و مصرف کالای ایرانی را منوط به عزم ملی دانست و گفت: کالای ایرانی در صورتی موفق به تسخیر بازار داخلی و برند شدن در جهان می شود که سیستم گردش اقتصادی به صورت منطقی و علمی رعایت شود.

سهم دستگاهها در حمایت از کالای ایرانی مشخص شود

قزوین-ایرنا-نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه قزوین گفت: سهم دستگاه های اجرایی استان در حمایت از کالای ایرانی و فرهنگ سازی در این زمینه باید مشخص شود.

برای ارتقای کیفیت کالاها از توان دانشگاهیان استفاده شود

تهران- ایرنا- عضو هیات رییسه خانه احزاب ایران استفاده از توان بخش های علمی و دانشگاهی برای ارتقای کیفیت کالاهای ایرانی را ضروری دانست و گفت: منابع مالی باید به صورت هوشمندانه به سمت تولیداتی هدایت شود که توان رقابت را با کالاهای خارجی داشته باشد.

استفاده از کالای ایرانی به یک خواست ملی تبدیل شود

تهران - ایرنا - عضو شورای عالی سیاست ‌گذاری اصلاح ‌طلبان گفت: استفاده از کالای ایرانی باید به یک خواست ملی، عزم همگانی و بسیج عمومی در بخش مصرف انواع و اقسام کالاها اعم از مصرفی، سرمایه ای و صنعتی تبدیل شود.

جاده ابریشم؛ فرصت نقش آفرینی ایران در اقتصاد جهانی

تهران- ایرنا- دستیابی به استقلال اقتصادی، مضمون اصلی پیام نوروزی رهبر معظم انقلاب است که در مسیر تحقق آن، باید از همه ابزارهای ممکن برای ارتقای توان تجاری و نقش آفرینی پررنگ تر در بازارهای منطقه ای و بین المللی بهره برد که یکی از این فرصت ها، پیوستن ...


[2 3 ]   صفحه بعدی >>

email: [email protected]
instagram: http://instagram.com/rasanehsiasi
telegram: http://t.me/rasanehsiasi
tel: +98918100564
© 2017 Rasaneh Siasi Rights Reserved