× اخبار حاوی برچسب :

شعارسال

تعداد :29
مقیمی: همه باید زمینه مصرف کالای ایرانی را فراهم کنند

تهران- ایرنا- استاندار تهران گفت: زمانی که رهبر معظم انقلاب می فرمایند کالای ایرانی مصرف کنید همه باید تلاش کنیم که زمینه فراهم شود و به عنوان یک تکلیف و وظیفه ، بازار را برای مصرف و خرید این کالاها آماده کنیم.

مسوولان 'حمایت از کالای ایرانی' را از خانواده خود شروع کنند

تهران - ایرنا - دبیرکل حزب اسلامی ایران زمین، مخاطب بیانات رهبری در نامگذاری امسال به عنوان سال 'حمایت از کالای ایرانی' را مردم و مسوولان دانست و گفت: مسوولان باید حمایت از کالای ایرانی را از درون خانواده های خود شروع کنند.

رسانه ها رسالت سنگینی در تحقق شعار سال دارند

قزوین-ایرنا-رییس کمیسیون اصل 90 و نماینده مردم قزوین، آبیک و البرز در مجلس شورای اسلامی گفت: رسانه ها رسالت سنگینی در تحقق شعار امسال و ترویج کالای ایرانی دارند.

عارف: با تصویب قوانین شرایط تحقق شعار سال فراهم می شود

تهران-ایرنا- رییس فراکسیون امید گفت: مجلس شورای اسلامی هم باید تلاش کند شرایط و الزامات مرتبط با شعار سال را با همراهی دولت از طریق تصویب قوانین مرتبط با این موضوع فراهم کند.

محبیان: حمایت از کالای ایرانی در راستای تاکید بر استقلال اقتصادی است

تهران - ایرنا - استاد دانشگاه و فعال سیاسی اصولگرا گفت: شعار امسال - حمایت از کالای ایرانی - در راستای خط غالب بر شعارهای سال های پیش یعنی تاکید بر استقلال اقتصادی قرار دارد.

'حمایت از کالای ایرانی' شعار بنیادین اقتصادی کشور باشد

تهران - ایرنا - دبیرکل حزب آزادی گفت: شعار 'حمایت از کالای ایرانی' می تواند جزو شعارهای بنیادین فضای اقتصادی کشور و مبنا و راهبردی برای امسال و سال های بعد از آن در حمایت از تولیدات داخلی و ایرانی باشد.

حمایت از کالای ایرانی وجهه همت مسئولان و مردم قرار گیرد

تهران - ایرنا - سخنگوی جبهه پیروان خط امام و رهبری گفت: برای شکوفایی اقتصاد ایران و رونق کارخانه ها و معیشت مردم، شعار «حمایت از کالای ایرانی» باید وجهه همت مسئولان و آحاد مردم قرار گیرد و بخش خصوصی در این زمینه همت مضاعف و تجدیدنظر جدی داشته باشد.

ارتقای کیفیت، بهترین تبلیغ برای کالای ایرانی است

بوشهر- ایرنا- نماینده مردم استان بوشهر در مجلس خبرگان رهبری گفت: با توجه به ضرورت عملیاتی شدن شعار سال، بهترین تبلیغ برای فروش بیشتر کالا کیفیت بالاست و تولیدکنندگان داخلی باید با ارتقای کیفیت زمینه رونق اقتصادی و مصرف کالای ایرانی را بیش از پیش فراه...

حمایت از کالای ایرانی حس وفاداری اقتصادی در جامعه پدید می آورد

تهران - ایرنا - سخنگوی وزارت کشور با تاکید بر اینکه «حمایت از کالای ایرانی» پدیدآورنده نوعی حس وفاداری اقتصادی در جامعه است، نوشت: این سیاست، انتخابی عقلانی است که نظام تولید و مصرف ملی را تضمین می کند.

تحقق شعار سال باعث تشویق سرمایه گذار و امنیت تولید داخلی است

سنندج - ایرنا - فرماندار سروآباد گفت: تحقق شعار سال 97 می تواند باعث تشویق سرمایه‎ گذاران و افزایش اعتماد ‎به ‎نفس آنها می شود و این دو عامل امنیت تولید داخلی را در پی خواهد داشت.


 << صفحه قبلي   [1 2 3 ]   صفحه بعدی >>

email: [email protected]
instagram: http://instagram.com/rasanehsiasi
telegram: http://t.me/rasanehsiasi
tel: +98918100564
© 2017 Rasaneh Siasi Rights Reserved