× اخبار حاوی برچسب :

شعارسال

تعداد :29
شرایط برای تقویت ساختار اقتصادی کشور مطلوب است

شیراز- ایرنا- وزیر اطلاعات با تاکید بر ضرورت بهره گیری مطلوب از سطح بالای امنیت کشور برای اجرای پروژه های مهم صنعتی، تقویت همگرایی و وفاق عمومی برای تکمیل طرح های بزرگ ملی و تقویت ساختار اقتصادی را خواستار شد و شرایط را برای تحقق این مهم مطلوب دان...

حمایت از کالای ایرانی عالمانه و دلسوزانه است

کرمان – ایرنا - اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهوری گفت: رویکرد حمایت از کالای ایرانی یک هدف گیری بسیار عالمانه و دلسوزانه‌ است و باید بطور جدی به مبحث تولید کالای ایرانی پرداخته شود تا محصولات داخلی رونق گیرد.

رییس کمیسیون عمران مجلس: دستگاه ها را مکلف به مصرف کالای داخلی می کنیم

تهران-ایرنا- رییس کمیسیون عمران مجلس با اشاره به برگزاری نشست های تخصصی مداوم این کمیسیون با دستگاه های دولتی گفت: آنها را مکلف به تولید و مصرف کالای ایرانی خواهیم کرد.

تولید داخلی عامل محرک برای تحقق رشد هشت درصدی در کشور است

سنندج - ایرنا - نماینده مردم سنندج، کامیاران و دیواندره در مجلس شورای اسلامی گفت: اگر بخواهیم به رشد هشت درصد اقتصادی برسیم باید در مسیر رونق تولید داخلی و استفاده از این محصولات حرکت کنیم.

آمادگی وزارت خارجه برای حمایت از فعالان اقتصادی و تجاری در جهان

تهران - ایرنا - وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران، در بیانیه ای در حمایت از کالای ایرانی و تولید ملی، از آمادگی این وزارتخانه برای حمایت از فعالان اقتصادی و تسهیل گسترش پیوندها و ارتباطات اقتصادی و تجاری در سطحی گسترده در جهان خبر داد.

اقتضای غیرت دینی و ملی مردم خرید کالای ایرانی است

مشهد- ایرنا- امام جمعه مشهد گفت: اقتضای غیرت دینی و ملی برای همه آحاد مردم، با گرایش های مختلف خرید کالای ایرانی است زیرا خرید جنس خارجی به مثابه خارج کردن پول از جیب کارگر ایرانی و به خاک فقر نشاندن او و خانواده اش است.

حمایت از کالای داخلی افزایش اشتغال و رونق اقتصادی به همراه دارد

سنندج - ایرنا - نماینده مردم شهرستان های سقز و بانه در مجلس شورای اسلامی گفت: حمایت از کالاهای داخلی سبب ایجاد رونق اقتصادی، افزایش اشتغال و بهبود کیفیت تولید محصول داخلی می شود.

'حمایت از کالای ایرانی' به صورت هدف ملی درآید

تهران- ایرنا - دبیرکل حزب اراده ملت ایران، با مهم و محوری خواندن شعار امسال گفت: 'حمایت از کالای ایرانی' باید به صورت یک هدف ملی درآید تا با استفاده از کالاهای داخلی، چرخه تولید و اشتغال رونق بگیرد.

خرید کالای ایرانی دفاع از امنیت اقتصادی کشور است

قزوین-ایرنا-رییس کمیسیون اصل 90 و نماینده مردم قزوین،آبیک و البرز در مجلس شورای اسلامی با اشاره به شعار سال جدید،گفت: خرید کالای ایرانی را باید به مثابه دفاع و پاسداری از امنیت اقتصادی کشور دانست.


 << صفحه قبلي   [1 2 3 ]

email: [email protected]
instagram: http://instagram.com/rasanehsiasi
telegram: http://t.me/rasanehsiasi
tel: +98918100564
© 2017 Rasaneh Siasi Rights Reserved