× اخبار حاوی برچسب :

شوراي اداري

تعداد :30
امام جمعه ارومیه: مردم قدردان مسوولان نظام هستند

ارومیه – ایرنا – نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی و امام جمعه ارومیه گفت: ایرانیان مردم قدردانی هستند و قدر تلاش ها و اقدامات مسوولان نظام را می دانند.

مقاومت و ایستادگی رمز موفقیت نظام اسلامی است

تربت حیدریه- ایرنا- معاون استاندار و فرماندار ویژه تربت حیدریه، مقاومت و ایستادگی در برابر دشمنان را رمز بقا، ثبات و موفقیت نظام اسلامی دانست و گفت: نظام اسلامی هیچگاه در برابر زیاده خواهی های سران استکبار سکوت نخواهد کرد.

امام جمعه الشتر:سپاه نماد ایثار است

خرم آباد- ایرنا- امام جمعه الشتر گفت: سپاه امروز یک نهاد نیست بلکه نماد ایثار، مقاومت، از خودگذشتگی و تبلور آرمان های انقلاب اسلامی است.

تیم های برآورد خسارت سیل فعالیت خود در نیکشهر را آغاز کنند

چابهار- ایرنا- فرماندار نیکشهر در جنوب سیستان وبلوچستان گفت: تیم های برآورد خسارت سیل پس از فروکش کردن سیلاب و باز شدن مسیرهای مواصلاتی فعالیت خود در مناطق شهری و روستایی این شهرستان را آغاز کنند.

پیمانکار تونل سوم کوهرنگ انتظارات را برآورده نکرده است

اصفهان - ایرنا - استاندار اصفهان تصریح کرد: پیمانکار تونل سوم کوهرنگ از توانایی لازم برای اجرای این طرح برخوردار نبوده و انتظارات را برآورده نکرده است.

تحقق شعار سال نیازمند وحدت، همدلی و تلاش همگانی است

اصفهان- ایرنا- معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان گفت: برای تحقق رونق تولید همه با هم باید با تلاش مضاعف، وحدت و همدلی، امید آفرینی و با تکیه بر توان داخلی حرکت کنیم.

توسعه پایدار و ایجاد اشتغال از برنامه های دولت در بانه است

سنندج - ایرنا - سرپرست فرمانداری بانه گفت: رویکرد دولت به این شهرستان ایجاد بسترهای توسعه و اشتغال پایدار است که با ایجاد واحدهای تولیدی و سرمایه گذاری محقق می شود.

قم جهان شهری اسلامی با قدرت تاثیرگذاری بین المللی است

قم - ایرنا - استاندار قم گفت: قم نه تنها در کشور ایران به عنوان خاستگاه انقلاب و اجتهاد جایگاهی خاص دارد، بلکه جهان شهری اسلامی با قدرت تاثیرگذاری بین المللی است.

نماینده رامهرمز: ادارات خوزستان 60 هزار پست خالی دارند

اهواز - ایرنا - نماینده مردم رامهرمز در مجلس شورای اسلامی گفت: هم اکنون 60 هزار پست خالی در ادارات استان خوزستان وجود دارد.

استاندارخوزستان: انقلاب اسلامی تاوان استقلال خود را می دهد

اهواز - ایرنا - استاندار خوزستان گفت: انقلاب اسلامی چهل سال است که تاوان استقلال خود را می دهد و باید برای حفظ این ارزش تمام تلاش خود را بکنیم.


[2 3 ]   صفحه بعدی >>

email: [email protected]
instagram: http://instagram.com/rasanehsiasi
telegram: http://t.me/rasanehsiasi
tel: +98918100564
© 2017 Rasaneh Siasi Rights Reserved