× اخبار حاوی برچسب :

عمان

تعداد :37
سفر عراقچی به سه کشور عمان، کویت و قطر

در ادامه رایزنی ها و مشورت های سیاسی و دیپلماتیک فشرده توسط وزارت خارجه، معاون سیاسی وزیر خارجه از فردا به سه کشور عمان، کویت و قطر سفر می کند.

رزمایش مشترک ایران و عمان در سواحل مسقط پایان یافت

رزمایش مشترک یگان‌های دریایی، هوایی و مرزبانی عمان و یگان‌هایی از نیروی دریایی سپاه و نیروی دریایی ارتش در سواحل مسقط پایان یافت.

پیام ظریف به وزیر امور خارجه اردن تحویل داده شد

کاردار جمهوری اسلامی ایران با مدیرکل خاورمیانه وزارت خارجه اردن دیدار و پیام وزیر امور خارجه کشورمان خطاب به وزیر خارجه اردن، تحویل داده شد.

تفاهم نامه همکاری‌های نظامی ایران و عمان امضا شد

تهران- ایرنا- یادداشت تفاهم همکاری میان نیروهای نظامی جمهوری اسلامی ایران و سلطنت عمان امضا شد.

دیدار قائم مقام وزارت خارجه عمان با قائم مقام ظریف

سید بدر البوسعیدی دبیرکل (قائم مقام) وزارت امور خارجه عمان که به کشورمان سفر کرده است، با مرتضی سرمدی قائم مقام وزارت امور خارجه دیدار و گفتگو کرد.

ایران و عمان مصمم به ارتقای روابط در همه زمینه‌ها هستند

سفیر ایران در عمان گفت: ایران و عمان نشان داده‌اند که حوادث و مشکلاتی که جامعه جهانی بعضا دچار آن هستند را در میان خود ندارند و مصمم هستند که روابط را درهمه زمینه ها ارتقاء دهند.

امام جمعه تهران با لباس سپاهی خطبه خواند/رایزنی برای خرید نفت از ایران/نامه ظریف به شورای امنیت

نامه اعتراضی ظریف به شورای امنیت و گوترش، رایزنی ترکیه، ژاپن، هند و چین با آمریکا برای خرید نفت از ایران، آمادگی وزارت کشور برای برگزاری انتخابات الکترونیکی، ادامه کمک رسانی ها به مناطق سیل زده، برگزاری جلسه ستاد بحران استان لرستان با حضور وزیر نیرو...

اعلام رسمی ریاست «رییسی» بر قوه قضاییه/توضیحی در مورد متن استعفای ظریف و...

ناکامی امارات در سوءاستفاده از میزبانی نشست وزیران خارجه در ابوظبی علیه ایران، توضیح سخنگوی وزارت خارجه در مورد متن استعفای ظریف، رایزنی سفیر ایران در مسقط با وزیر امور مالی عمان، مخالفت ترکیه با تحریم‌های آمریکا علیه ایران، حذف پست امیرعبداللهیان د...

سفر نتانیاهو به عمان بخشی از فشار آمریکا به ایران است

تهران-ایرناپلاس- یک کارشناس درباره سفر نخست وزیر رژیم صهیونیستی به عمان گفت: احتمالا رژیم صهیونیستی می‌خواهد موضع عمان را نسبت به ایران تغییر دهد و با توجه به مسائلی که در عربستان به‌وجود آمده است، موضع اعراب حوزه خلیج فارس را مقداری نسبت به ایران سخ...

قاسمی: صهیونیست ها در پی ایجاد اختلاف میان کشورهای مسلمان هستند

سخنگوی وزارت خارجه کشورمان گفت: رژیم صهیونیستی در پی ایجاد اختلاف میان کشورهای مسلمان و سرپوش نهادن به کشتار مردم فلسطین است.


[2 3 4 ]   صفحه بعدی >>

http://niafam.com/پورتال-سازمانی-هوشمند
email: [email protected]
instagram: http://instagram.com/rasanehsiasi
telegram: http://t.me/rasanehsiasi
tel: +98918100564
© 2017 Rasaneh Siasi Rights Reserved