× اخبار حاوی برچسب :

فرانسه

تعداد :68
گفت‌وگوی روسای جمهور فرانسه و چین درباره برنامه هسته‌ای ایران

روسای جمهور چین و فرانسه درباره مسائل پیرامون برنامه هسته‌ای گفت‌وگو کردند.

باید با فرانسه برای اظهارات «مکرون» برخورد جدی شود

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی خواستار برخورد جدی با فرانسه برای به کار بردن نام جعلی درباره «خلیج‌فارس» از سوی مکرون شد.

کمیسیون فرهنگی مجلس اظهارات مکرون درباره خلیج فارس را محکوم‌ کرد

سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: در ابتدای جلسه امروز حرف های امانوئل مکرون، رئیس جمهور فرانسه که اخیرا در اظهاراتی از عبارت مجعول به جای خلیج فارس استفاده کرده بود، محکوم شد.

فعال کردن مکانیزم ماشه فرار از عدم اجرای مسئولیت‌های اروپایی‌هاست

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اقدام سه کشور اروپایی برای فعال کردن مکانیزم ماشه در برجام را خلاف موازین بین‌المللی دانست و گفت: این رفتار برای فرار از عدم اجرای مسئولیت‌های اروپایی‌ها است.

اروپا نباید اجازه می‌داد آمریکا برجام را نقض کند

سفیر ایران در فرانسه گفت: نباید اروپا اجازه می‌داد، یک کشور به صورت یکجانبه و خلاف موازین بین‌المللی برجام را که به تأیید شورای امنیت رسیده نقض کند.

ایران آماده است مانند یک سال گذشته فرانسه از برجام حمایت کند

سیدعباس موسوی گفت: ایران آمادگی دارد دقیقا به همان شکلی که فرانسه و شرکای اروپایی آن در طول یک سال گذشته از برجام حمایت کرده اند با تمام توان از برجام حمایت کند.

خرازی: چندجانبه‌گرایی با اقدام های آمریکا با خطر نابودی روبروست

رئیس شورای راهبردی روابط خارجی با بیان اینکه چندجانبه‌گرایی با اقدام های یکجانبه آمریکا با خطر نابودی روبروست، پیشنهاد داد تلاش جمعی برای شکل‌گیری «چندجانبه‌گرایی نوین» صورت گیرد.

نفوذ ایران در کشورهای منطقه با زور اسلحه پدید نیامده است

رئیس شورای راهبردی روابط خارجی کشورمان گفت: نفوذ ایران در کشورهای منطقه با زور اسلحه پدید نیامده است، بلکه حاصل نفوذ معنوی در قلب ملت‌هاست.

ویدئو / مهمترین واکنش‌ها به تصمیم برجامی ایران

پس از گذشت یک سال از خروج آمریکا از برجام، ۱۸ اردیبهشت ۹۸، ایران برخی اقدامات خود در این توافق را متوقف کرد. این اقدامات مشخصا مربوط به اعمال حقوق ایران، مندرج در بندهای ۲۶ و ۳۶ برجام است. اقدامات متقابل ایران در قبال برجام به طور رسمی به کشورهایی که...

عبدالمهدی و مکرون برادامه مبارزه با داعش در عراق تاکید کردند

بغداد - ایرنا - عادل عبدالمهدی نخست وزیر عراق و امانوئل مکرون رئیس جمهوری فرانسه بر تداوم مبارزه با داعش در عراق و ادامه همکاری ها علیه تروریسم تاکید کردند.


[2 3 4 5 6 7 ]   صفحه بعدی >>

http://niafam.com/پورتال-سازمانی-هوشمند
email: [email protected]
instagram: http://instagram.com/rasanehsiasi
telegram: http://t.me/rasanehsiasi
tel: +98918100564
© 2017 Rasaneh Siasi Rights Reserved