× اخبار حاوی برچسب :

فرمانداران

تعداد :5
مسوولان اخبار امیدبخش به مردم بدهند

تبریز- ایرنا- استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به عملیات روانی دشمنان و القای ناکارآمدی نظام با استفاده از ابزارهای مختلف از جمله فضای مجازی، تأکید کرد: در این شرایط مسوولان باید اخبار امیدبخش به مردم بدهند و مردم را در جریان مسائل و مشکلات کشور قرار...

دولت به مشارکت احزاب در کشور توجه دارد

اراک - ایرنا - معاون سیاسی وزیر کشور گفت: دولت تدبیر به مشارکت و احیای نقش احزاب در کشور اعتقاد داشته و در پنج سال گذشته بیش از دولت های قبل به این بخش توجه کرده است.

فرماندار مراغه: ایجاد فضای مناسب برای طرح مطالبات مردم از رویکردهای دولت است

مراغه- ایرنا- فرماندار مراغه گفت: ایجاد فضای مناسب برای طرح مطالبات مردمی در موضوعات مختلف اقتصادی و اجتماعی از رویکردهای اصلی دولت دوازدهم در مسیر عمل به وعده ها و رسیدن به چشم اندازهای توسعه کشور است.

فرماندار هشترود: در حل مشکلات همه باید در کنار دولت باشیم

مراغه - ایرنا - فرماندار هشترود با بیان اینکه مشکلات کشور با همکاری قوای سه گانه و مردم و مسئولان قابل حل است گفت: همه باید در حل مشکلات کشور، در کنار دولت باشیم.

دادگاه متهمان دکل نفتی/اتمام جابجایی فرمانداران تا پایان بهمن/تکمیل اعضای کمیسیون تلفیق بودجه۹۷

پایان تغییرات و جابجایی فرمانداران تا پایان بهمن، نامه نمایندگان مازندران به لاریجانی و جهانگیری برای پرداخت مطالبات بازنشستگان فولاد، ادعای ۲۴ نماینده جمهوری خواه آمریکا درباره نقض برجام توسط ایران، گفت وگوی یک مقام پیشین کاخ سفید، آغاز اجرایی شدن ت...

email: [email protected]
instagram: http://instagram.com/rasanehsiasi
telegram: http://t.me/rasanehsiasi
tel: +98918100564
© 2017 Rasaneh Siasi Rights Reserved