× اخبار حاوی برچسب :

فساد

تعداد :9
قاطعیت دستگاه قضا در مبارزه با فساد اقتصادی

سخنگوی قوه قضاییه: دستگاه قضا امروز برای تحقق جهش تولید تلاش می‌کند.

دولت برای مدیریت گرانی‌های بازار ورود جدی داشته باشد

رئیس فراکسیون مبارزه با مفاسد اقتصادی با اشاره به اینکه سیستم‌های نظارتی وظیفه دارند با تمام قوا در برابراخلالگران بازار و گران فروشان بایستند، گفت: قطعاً پشت اخلالگران بازا رانت وجود دارد که باید شناسایی و قطع شود.

خاتمی: فساد، خوره هر نظامی است/ با آمریکا تا زمانی که آدم نشود ارتباطی نخواهیم داشت

خطیب نماز جمعه تهران گفت: فساد، خوره هر نظامی است فرقی هم میان نظام حق و باطل در این زمینه نیست. پس ما هم باید مواظب باشیم که این خوره به جان نظام ما نیفتد.

یاشار سلطانی: 200ملک نجومی را افشا کردم، بعد 2000 ملک کشف شد

تهران- ایرنا- یاشار سلطانی، روزنامه نگار در نشست «جنبش دانشجویی و مبارزه بی ملاحظه بافساد» از تحویل یک ملک 350 متری در شمال تهران به قیمت 196 میلیون تومان به مسوول وقت یکی از نهادها در تهران خبر داد.

زرآبادی: نمی‌شود هم مجری فیلترینگ بود و هم منتقد آن

نماینده مردم قزوین گفت: حجم استفاده از فیلترشکن‌ها نشان دهنده این است که سیاست به کارگرفته شده در مدیریت فضای مجازی ناموفق بوده است. دولت باید تکلیف خود را روشن کند. نمی شود هم مجری فیلترینگ بود و هم منتقد آن.

واکنش به نامه خبرگان درباره برجام/آینده شین‌آبادی‌ها/تحقیقی درمورد دو تابعیتی‌ها

گفت‌وگوهای جداگانه ایسنا با مصباحی مقدم و سفیر ایران در آلمان، تاکید موسویان بر یک تابعیتی بودنش، واکنش نایب رییس مجلس به نامه مجلس خبرگان رهبری درباره برجام، سفر ظریف به مسکو و دیدارش با لاوروف، تکذیب اعزام دختران شین‌آبادی به آمریکا برای ادامه درما...

آغاز طوفانی شورای شهر ساری در سال جدید با انتقاد از شهرداری

ساری - ایرنا - اعضای شورای اسلامی شهر ساری نخستین نشست سال جدید را عصر سه شنبه با انتقاد از شهرداری و نابسامانی های موجود و ضرورت ورود رسانه ها به مسائل شهری آغاز کردند.

اجرای برنامه ملی بازآفرینی شهری/احضار سفیر کره جنوبی و مدیر شرکت سامسونگ در ایران و...

دیدار فرماندهان و کارکنان نیروی هوایی ارتش با فرمانده کل قواف آغاز اجرای برنامه ملی بازآفرینی شهری، کاهش ۶ درصدی نرخ تسهیلات مسکن در برنامه بازآفرینی شهری، گفت و گوی تلفنی روحانی با رئیس جمهور ترکیه، واکنش علی مطهری به مصاحبه صداوسیما با هاشمی شاهرود...

فساد جریان توسعه کشور را مختل می کند

رئیس کل دادگستری استان آذربایجان شرقی بر شفاف‌سازی روندهای اداری تأکید کرد و گفت: فساد اداری باعث سلب اعتماد عمومی می‌شود.

email: [email protected]
instagram: http://instagram.com/rasanehsiasi
telegram: http://t.me/rasanehsiasi
tel: +98918100564
© 2017 Rasaneh Siasi Rights Reserved