× اخبار حاوی برچسب :

كالاي ايراني

تعداد :9
نماینده مجلس: خرید خودرو برای اقشار متوسط به رویا تبدیل شده است

سنندج - ایرنا - عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: خودروسازان بجای تمرکز برای افزایش قیمت ها تلاش کنند با اعمال مدیریت صحیح و کاهش بهای تمام شده، خودرو مورد نیاز بازار را تامین کنند.

حمایت از کالای ایرانی گره گشای مشکلات اقتصادی است

کرج-ایرنا- امام جمعه شهرستان فردیس با اشاره به اهمیت شعار سال گفت: حمایت از کالای ایرانی ، گره گشای مشکلات اقتصادی کشور است.

حمایت از کالای ایرانی یک تکلیف شرعی است

اهواز- ایرنا- نماینده ولی فقیه در استان خوزستان گفت: با توجه به دشمنان سرسخت نظام و شرایط اقتصادی کشور، حمایت از کالای ایرانی یک تکلیف شرعی است.

تهدید اقتصاد کشور به فرصت تبدیل شود

بندرعباس - ایرنا - امامان جمعه هرمزگان در خطبه های این هفته نماز جمعه تاکید کردند: موفقیت های روز افزون جمهوری اسلامی ایران در حوزه های مختلف برای دشمنان غیرقابل تحمل است بنابراین دولت با ید تهدید در حوزه اقتصاد کشور را به نفع مردم به فرصت تبدیل کند.

مشکلات کشوربا تکیه برتوان داخلی برطرف می شود

تهران-ایرنا-امام جمعه موقت ورامین گفت : بر خلاف تصور عده ای که رفع تمامی مشکلات را منوط به وابستگی به بیگانگان می دانند ، با تکیه بر توان داخلی می توان تمام مسائل و مشکلات کشور را برطرف کند.

تحقق شعار سال باعث تشویق سرمایه گذار و امنیت تولید داخلی است

سنندج - ایرنا - فرماندار سروآباد گفت: تحقق شعار سال 97 می تواند باعث تشویق سرمایه‎ گذاران و افزایش اعتماد ‎به ‎نفس آنها می شود و این دو عامل امنیت تولید داخلی را در پی خواهد داشت.

مسئولان برای ترغیب مردم به خرید کالای ایرانی تلاش کنند

کاشان- ایرنا- امام جمعه آران و بیدگل با اشاره به نامگذاری سال 1397 با عنوان حمایت از کالای ایرانی تاکید کرد که همه مسئولان و دولتمردان باید در زمینه ترغیب مردم به خرید کالای ایرانی تلاش کنند.

'حمایت از کالای ایرانی' به صورت هدف ملی درآید

تهران- ایرنا - دبیرکل حزب اراده ملت ایران، با مهم و محوری خواندن شعار امسال گفت: 'حمایت از کالای ایرانی' باید به صورت یک هدف ملی درآید تا با استفاده از کالاهای داخلی، چرخه تولید و اشتغال رونق بگیرد.

حمایت از کالای ایرانی تنها راه برون رفت از مشکلات اقتصادی است

بیرجند - ایرنا - قائم مقام نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: حمایت از کالای ایرانی تنها راه برون رفت از مشکلات اقتصادی است، مردم و مسئولان باید در کنار هم به این باور برسند.

email: [email protected]
instagram: http://instagram.com/rasanehsiasi
telegram: http://t.me/rasanehsiasi
tel: +98918100564
© 2017 Rasaneh Siasi Rights Reserved