× اخبار حاوی برچسب :

مجلس شوراي اسلامي

تعداد :24
رییس فراکسیون کارگری مجلس: دستمزد کارگران کمتر از نصف حداقل نیاز آنهاست

تهران- ایرنا- رییس فراکسیون کارگری مجلس شورای اسلامی گفت: در هفته کارگر باید جشن می گرفتیم ولی کارگران با مشکلات زیادی مواجه هستند،حداقل دستمزد کارگران کمتر از نصف حداقل نیاز آنهاست، هم دولت و هم کارفرمایان این حرف را قبول دارند.

وزیران علوم و نفت هفته آینده به مجلس می‌روند

تهران- ایرنا- وزیر علوم، تحقیقات و فناوری و وزیر نفت هفته آینده برای پاسخ به سوال تعدادی از نمایندگان در مجلس حضور می‌یابند.

تروریستی خواندن سپاه پاسداران نشانه ناتوانی دولت آمریکا است

تهران-ایرنا- نمایندگان مجلس شورای اسلامی با پوشیدن لباس سبز و ابراز همدلی با سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، اقدام دولت آمریکا را در قرار دادن نام این نهاد مردمی در فهرست گروه های تروریستی محکوم کردند.

لاریجانی خواستار حضور حداکثری کشورها در اجلاس بین المجالس شد

تهران - ایرنا - رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: با توجه به تحرکات داعش در منطقه، حضور حداکثری کشورها در این اجلاس می تواند موثر و موجب پربارتر شدن اجلاس های پیش رو باشد. دیدار کرد

نرخ ویزای اربعین یک میلیون و 70 هزار ریال کاهش یافت

اراک - ایرنا - عضو هیات رئیسه فراکسیون حج و زیارت و نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی گفت: نرخ ویزای زائران اربعین حسینی(ع) یک میلیون و 70 هزار ریال کاهش یافت.

پژوهش محوری کلید عبور از مشکلات اقتصادی کشور است

اراک - ایرنا - نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی گفت: تکیه بر پژوهش، تقویت ظرفیت های مطالعاتی و تحقیقات دانشگاه ها و ایجاد شرکت های دانش بنیان کلید عبور از مشکلات اقتصادی کشور است.

بیشترین شکایت به کمیسیون اصل 90 از شهرداری هاست

آستارا - ایرنا - سخنگوی کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی گفت: بیشترین شکایات واصله به این کمیسیون از شهرداری های کشور است و وجود نارضایتی عمومی از این نهاد را در کشور نشان می دهد.

تقاضای تشکیل کمیسیون ویژه فضای مجازی در مجلس بررسی می شود

تهران- ایرنا- تقاضای عده ای از نمایندگان مجلس در مورد تشکیل کمیسیون ویژه فضای مجازی در جلسات هفته آینده مجلس شورای اسلامی بررسی می شود.

نهمین گزارش وزارت امور خارجه درباره اجرای برجام به مجلس ارائه شد

تهران- ایرنا- بهرام قاسمی سخنگوی وزارت امور خارجه از ارائه نهمین گزارش سه ‌ماهه وزارت امور خارجه درخصوص اجرای برجام به مجلس شورای اسلامی خبر داد.

لایحه موافقتنامه حمایت از سرمایه گذاری بین ایران و چک تصویب شد

تهران - ایرنا - سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: در نشست امروز کمیسیون، لایحه موافقتنامه تشویق و حمایت متقابل از سرمایه گذاری بین دولت جمهوری اسلامی ایران و دولت جمهوری چک به تصویب رسید.


[2 3 ]   صفحه بعدی >>

email: [email protected]
instagram: http://instagram.com/rasanehsiasi
telegram: http://t.me/rasanehsiasi
tel: +98918100564
© 2017 Rasaneh Siasi Rights Reserved