× اخبار حاوی برچسب :

محسن رهامی

تعداد :6
پیشنهاد بنیاد بین المللی صلح برای صرف هزینه‌های افطاری

رئیس بنیاد بین المللی صلح خواستار این شد که هزینه نذورات و وجوهات شرعی و افطاری های ماه رمضان که بعضا شبهه اسراف در آنها هم وجود دارد، صرف تامین مایحتاج مردم مناطق سیل زده و زلزله زده شود.

احترام به حق انتخاب مردم، مولفه مهم حکومت عادل از نگاه امام علی(ع) است

رئیس بنیاد بین المللی صلح با بیان اینکه در نگاه امام علی(ع) حکومت امری کاملا زمینی و با انتخاب مردم شکل می‌گیرد، گفت: احترام به حق انتخاب مردم مولفه مهم حکومت عادل از نگاه امیرالمونین است.

بررسی موضوع «زنان؛ سیاست‌ورزی و حقوق شهروندی در موازین حقوق اسلام و حقوق بشر» در کانون توحید

مراسم عزاداری به مناسبت ایام شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) و همچنین سخنرانی با موضوع «زنان؛ سیاست‌ورزی و حقوق شهروندی در موازین حقوق اسلام و حقوق بشر» برگزار می‌شود.

رهامی: چتر اصلاحات باید به استان ها و شهرستان ها گسترش یابد

تهران - ایرنا - عضو شورای عالی سیاستگذاری اصلاح طلبان با بیان این که پارلمان اصلاحات، چهار سال قبل، پیش از این که شورای سیاستگذاری اصلاح طلبان تشکیل شود، مطرح شده بود، تاکید کرد: چتر اصلاحات باید به استان ها و شهرستان ها گسترش یابد.

«فتنه» از زبان یک هاشمی!/سُقُلمه کرباسچی به دولتی ها

رئیس شورای شهر تهران رخدادهای پس از دهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری را «فتنه» قلمداد کرد؛ این اظهارات موج بزرگی را در فضای مجازی علیه وی به راه انداخت.

دانشگاهیان چالش های آینده را شناسایی و برای حل آن ها تلاش کنند

بندرعباس - ایرنا - عضو شورای عالی سیاستگذاری اصلاح طلبان گفت: دانشگاهیان باید چالش های آینده کشور را شناسایی و برای حل آن ها تلاش کنند.

email: [email protected]
instagram: http://instagram.com/rasanehsiasi
telegram: http://t.me/rasanehsiasi
tel: +98918100564
© 2017 Rasaneh Siasi Rights Reserved