× اخبار حاوی برچسب :

مردم

تعداد :11
مردم در سالگرد ارتحال امام با آرمان ها تجدید پیمان می کنند

کرج -ایرنا- استاندارالبرز با گرامیداشت یاد وخاطره بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران ، گفت: مردم انقلابی ایران در سالگرد ارتحال ملکوتی امام خمینی (ره) با آرمان های والای آن حضرت تجدید میثاق می کنند.

استقرار میز خدمت و ارتباطات مردمی در دستگاههای اجرایی استان بوشهر

بوشهر-ایرنا-مدیرکل مدیریت عملکرد، بازرسی و امور حقوقی استانداری بوشهرگفت:در راستای پاسخگویی شفاف به مطالبات مردمی میز ارتباطات مردمی و خدمت در دستگاه‌های اجرایی استان بوشهر استقرار می یابد.

مبارزه با مفاسد اداری و اقتصادی باید جدی تر شود

قزوین-ایرنا-نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه قزوین بر مبارزه جدی تر با مفاسد اداری و اقتصادی تاکید کرد و گفت: باید همچنین فضای مناسبی برای اینکه مردم حرف دلشان را بزنند، ایجاد کرد.

خطیب جمعه بوشهر:ناآرامی های اخیر باعث بیداری بیشتر ملت ایران شد

بوشهر-ایرنا- امام جمعه موقت بوشهر گفت:نا آرامی های اخیر درکشور باعث بصیرت، هوشمندی و بیداری بیش از پیش ملت ایران در برابر دسیسه های دشمنان شد.

استانداربوشهر: جایگاه بانوان در پست های مدیریتی ارتقا می یابد

بوشهر-ایرنا- استاندار بوشهر گفت: براساس وعده و تاکید رئیس جمهوری مبنی بر استفاده از توان مدیریتی بانوان، جایگاه این قشر از جامعه در پست های مدیریتی استان ارتقا می یابد.

مسئولان و مردم بهانه به دست دشمن ندهند

اهواز – ایرنا- مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه های خوزستان گفت: تمام آحاد مردم با بصیرت بالای خود در تمام شرایط مصالح کشور را رصد و امنیت کشور را در نظر بگیرند و هیچ بهانه ای به دشمنان ندهند.

نماینده مجلس: مردم در جوی آرام مطالبات خود را با حضور مسئولان بیان کنند / مردم به مرزبندی با دشمنان توجه کنند

تهران-ایرنا- عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی با اشاره به این که ملت ایران حامی نظام و کشور هستند، گفت: مردم باید مرزبندی با دشمنان را مورد توجه قرار دهند و در جوّی آرام مطالبات خود را با حضور مسئولان بیان کنند.

ناامید ساختن مردم خیانت به نظام و رهبری است

قزوین-ایرنا-نماینده مردم استان قزوین در مجلس خبرگان رهبری گفت: برخی در جهت ناامید کردن مردم از نظام گام بر می دارند که این کار خیانت به نظام و رهبری است.

استاندار بوشهر: مدیران از حداکثر ظرفیت های قانونی برای خدمت به مردم استفاده کنند

بوشهر-ایرنا- استاندار بوشهر گفت: مدیران دستگاه های اجرایی در حوزه های مختلف بویژه اقتصاد از حداکثر ظرفیت های قانونی برای خدمت رسانی به مردم استفاده کنند.

یاسر هاشمی:در منش سیاسی آیت الله هاشمی هیچگاه مردم حذف نشدند

گرگان - ایرنا - یاسر هاشمی گفت: منش سیاسی و مولفه اصلی هاشمی رفسنجانی در تاسیس و حرکت برای انقلاب اسلامی بر پایه ملت استوار بود و در نگاه و رویکرد ایشان هیچگاه مردم حذف نشدند.


[2 ]   صفحه بعدی >>

email: [email protected]
instagram: http://instagram.com/rasanehsiasi
telegram: http://t.me/rasanehsiasi
tel: +98918100564
© 2017 Rasaneh Siasi Rights Reserved