× اخبار حاوی برچسب :

نا رامي96

تعداد :25
آیت الله گرامی: رسانه های معاند با شایعه پراکنی به ناآرامی ها دامن زدند

قم- ایرنا- آیت الله محمدعلی گرامی از اساتید برجسته حوزه علمیه قم با اشاره به حوادث اخیر کشور گفت: رسانه های معاند با شایعه پراکنی به ناآرامی ها دامن زده اما پلیس برای مقابله با اخلال گران از اسلحه استفاده نکرده و این دلیل بر جامعه محوری پلیس و تصمیم...

امام جمعه همدان: نبود شناخت حق از باطل عامل ناآرامی های اخیر بود

همدان- ایرنا- نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه همدان گفت: خیل تهمت ‌ها، توهین ‌ها، بی ‌نظمی‌ ها و ناآرامی های اخیر ناشی از نبود شناخت حق از باطل بود.

دبیرکل حزب آزادی: احزاب در مطالبات به حق مردم نقش اثرگذار داشته باشند/ پارک لاله برای تجمع های مردمی در نظرگرفته شود

تهران - ایرنا - دبیرکل حزب آزادی معتقد است: اگر احزاب در مطالبات مردمی نقش تعیین کننده و اثرگذار واقعی داشته باشند، می توانند پیگیر و مدیریت کننده خواسته های به حق مردم باشند و این اقدام مانع از بروز اعتراض های خشونتی و کمک به ترویج روش های مدنی می ش...

نیروی انتظامی در نا آرامی های اخیر خویشتن داری کرد

بندرعباس - ایرنا - نماینده تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی گفت: نیروی انتظامی در نا آرامی های اخیر بیش از همیشه خویشتن داری کرد و رفتار ماموران در مجموع قابل قبول است.

عضو حزب موتلفه: شوراها، نمایندگان مجلس و احزاب وظیفه انتقال مطالبات مردم به مسئولان را انجام نمی دهند

تهران - ایرنا - عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی حلقه وصل بین مردم و نظام ما در قانون اساسی و قوانین فعلی ، شوراهای اسلامی ، نمایندگان مردم در مجلس و نیز احزاب هستند که هیچ کدام وظیفه خود را در این رابطه به عنوان حلقه اتصال و انتقال مطالبات مردم به...

کنعانی مقدم: مطالبات مردم بحق است/ احزاب می توانند این مطالبات را مدیریت کنند

تهران - ایرنا - دبیرکل حزب سبز با بیان این که مطالبات مردم بحق بوده و حق مردمسالاری دینی است که نقد و اعتراض کنند گفت: احزاب می توانند این مطالبات را مدیریت و خواسته های بحق مردم را بر اساس قانون مطالبه کنند.

استاندارقم:حفظ منافع ملی بر مصالح حزبی و گروهی ارجحیت دارد

قم- ایرنا - استاندار قم با اشاره به ناآرامی های اخیر در برخی مناطق کشور حفظ منافع ملی را دراین شرایط بر همه چیز ارجح دانست، وگفت: هرآنچه که بر خلاف منافع ملی باشد اگر حتی صد درصد منطق حزبی، گروهی و شخصی داشته باشد، غلط است.

راهپیمایی علیه آشوبگران فریاد همبستگی مردم و مسئولان نظام است

گچساران - ایرنا - امام جمعه شهر دوگنبدان با اشاره به حضور گسترده مردم در راهپیمایی‌های محکومیت ناآرامی‌های اخیر در کشور گفت: این راهپیمایی فریاد رسای همبستگی مردم و مسئولان نظام جمهوری اسلامی ایران است.

فرماندار مراغه: ایجاد فضای مناسب برای طرح مطالبات مردم از رویکردهای دولت است

مراغه- ایرنا- فرماندار مراغه گفت: ایجاد فضای مناسب برای طرح مطالبات مردمی در موضوعات مختلف اقتصادی و اجتماعی از رویکردهای اصلی دولت دوازدهم در مسیر عمل به وعده ها و رسیدن به چشم اندازهای توسعه کشور است.

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی از حضور مردم در راهپیمایی امنیت و انسجام ملی تقدیر کرد

اراک - ایرنا - نماینده ولی فقیه در استان مرکزی از حضور مردم نقاط مختلف این استان در راهپیمایی و اجتماع خودجوش امنیت و انسجام ملی تقدیر کرد و گفت: این اقدام انقلابی بار دیگر توطئه های دشمنان نظام اسلامی را خنثی کرد.


[2 3 ]   صفحه بعدی >>

email: [email protected]
instagram: http://instagram.com/rasanehsiasi
telegram: http://t.me/rasanehsiasi
tel: +98918100564
© 2017 Rasaneh Siasi Rights Reserved