× اخبار حاوی برچسب :

نماز جمعه

تعداد :152
نماز جمعه این هفته تهران به امامت آیت الله موحدی کرمانی اقامه می شود

تهران- ایرنا- نماز عبادی- سیاسی- جمعه این هفته تهران به امامت آیت الله «محمدعلی موحدی کرمانی» در دانشگاه تهران برگزار می شود.

امام جمعه نجف: دولت و ملت عراق در هر شرایطی کنار ایران هستند

نجف - ایرنا - امام جمعه نجف اشرف تاکید کرد که دولت و ملت عراق در هر شرایطی و در برابر هر گونه تجاوزی در کنار ایران هستند.

بهبود اقتصاد نیازمند اصلاح برخی ساختارها است

کرج - ایرنا - نماینده مردم کرج، فردیس و اشتهارد در مجلس شورای اسلامی گفت: حرکت صحیح برای اقتصاد کشور اصلاح چند نظام از جمله نظام بانکی، مالیاتی، موانع و رفع موانع تولید، تامین اجتماعی ، کارگری و گمرک است.

تنها گزینه ملت ایران مقاومت در برابر آمریکاست

شهرکرد - ایرنا- نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری و امام جمعه شهرکرد با اشاره به اینکه آمریکا دچار یاس و ناامیدی شده است، گفت: تنها گزینه در برابر زیاده خواهی آمریکا مقاومت و ایستادگی است.

امام جمعه بجنورد: باید زمینه سرمایه گذاری در معادن فراهم شود

بجنورد- ایرنا- نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی و امام جمعه بجنورد گفت: این استان معادن بسیار غنی دارد و به همین خاطر باید مسئولان زمینه سرمایه گذاری در این بخش حساس را فراهم کنند.

نماز جمعه این هفته تهران به امامت حجت الاسلام ابوترابی فرد اقامه می شود

تهران- ایرنا- نماز عبادی- سیاسی جمعه این هفته تهران به امامت حجت الاسلام والمسلمین «سید محمدحسن ابوترابی‌ فرد» در دانشگاه تهران برگزار می شود.

آمریکا محور اصلی خطبه های نماز جمعه استان خوزستان

اهواز- ایرنا- امامان جمعه در شهرهای مختلف استان خوزستان مهمترین موضوع خطبه های امروز نماز جمعه را به آمریکا اختصاص دادند.

نماز جمعه این هفته تهران به امامت حجت الاسلام حاج علی اکبری اقامه می شود

تهران- ایرنا- نماز عبادی- سیاسی جمعه این هفته تهران به امامت حجت الاسلام والمسلمین «محمدجواد حاج علی اکبری» در دانشگاه تهران برگزار می شود.

شرکت مدیران در نماز جمعه مایه دلگرمی است

یزد - ایرنا - امام جمعه جدید تفت با اشاره به اهمیت نماز عبادی سیاسی جمعه، تاکید کرد: انتظارم از مدیران شهرستان این هست که حتی المقدور در نماز شرکت کنند زیرا حضور آنها مایه دلگرمی است.

امام جمعه موقت تهران: آمریکا و اذنابش در خط مقدم تروریسم قرار دارند

تهران- ایرنا- خطیب نماز جمعه این هفته تهران گفت: آمریکا و اذنابش در خط مقدم تروریسم و زیرپا گذاشتن حقوق بشر قرار دارند و مشکل اصلی آنان با ایران عقیدتی و دینی است.


[2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ]   صفحه بعدی >>

email: [email protected]
instagram: http://instagram.com/rasanehsiasi
telegram: http://t.me/rasanehsiasi
tel: +98918100564
© 2017 Rasaneh Siasi Rights Reserved