× اخبار حاوی برچسب :

هاشمي رفسنجاني

تعداد :6
آیت الله هاشمی در آماج تهمت ها سکوت کرد تا انقلاب و نظام زنده بماند

زنجان – ایرنا – استاندار زنجان گفت: آیت الله هاشمی رفسنجانی در اوج تهمت و افتراها سکوت کرد تا انقلاب و نظام زنده بماند و انسجام خود را از دست ندهد.

تمام زندگی آیت الله هاشمی در مسیر خدمت به مردم خلاصه شد

زنجان – ایرنا – فرزند آیت الله هاشمی رفسنجانی رئیس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: تمام زندگی این مرد انقلابی در مسیر خدمت به مردم خلاصه شد و مردم هم پایه گذار برگزاری بزرگداشت وی شدند.

مراسم بزرگداشت هاشمی رفسنجانی در شهرستان کردکوی برگزار شد

گرگان - ایرنا - مراسم بزرگداشت سالروز درگذشت هاشمی رفسنجانی رییس فقید مجمع تشخیص مصحلت نظام در مسجد جامع کردکوی و با حضور اقشار مختلف مردم و جمعی از مسوولان این شهرستان برگزار شد.

استاندار خراسان رضوی: آیت الله هاشمی رفسنجانی مرد روزهای سخت بود

مشهد- ایرنا- استاندار خراسان رضوی آیت الله هاشمی رفسنجانی را مرد روزهای سخت، مفسر قرآن و مردم عمل توصیف و بیان کرد: آن مرحوم مردی همه جانبه بود که برای اعتلای انقلاب و نظام جمهوری اسلامی و مردم از همه چیزش گذشت.

وردی نژاد: آیت الله هاشمی نماد عقلانیت، شکیبایی و مصلحت جویی انقلاب بود

تهران-ایرنا- مشاور رسانه ای رییس دفتر رییس جمهوری گفت: آیت الله هاشمی به عنوان نماد عقلانیت، شکیبایی، درایت، آفرینشگری و مصلحت جویی انقلابی بود که حق بزرگی بر گردن همه ما دارند.

میرسلیم: ‎نتیجه برجام به نفع جامعه جهانی است

‎تهران- ایرنا- عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام، برجام را توافق مهم بین المللی دانست و گفت: نتیجه این توافق، از لحاظ سیاسی به نفع جامعه جهانی است.

email: [email protected]
instagram: http://instagram.com/rasanehsiasi
telegram: http://t.me/rasanehsiasi
tel: +98918100564
© 2017 Rasaneh Siasi Rights Reserved