× اخبار حاوی برچسب :

همايش

تعداد :10
همایش حکمت مطهر در قزوین برگزار شد

قزوین - ایرنا - همایش حکمت مطهر با هدف تبیین اندیشه های مربوط به انقلاب اسلامی و آرای شهید مطهری در قزوین برگزار شد.

معاون وزیر کشور:رویکرد دولت توزیع عادلانه امکانات در شهر و روستا است

کرمان - ایرنا - معاون عمران و توسعه امورشهری و روستایی وزیر کشور گفت: رویکرد دولت در راستای محرومیت زدایی و ایجاد توسعه پایدار، توزیع عادلانه خدمات و امکانات در مناطق شهری و روستایی است .

دهیاران اردکان تجلیل شدند

یزد - ایرنا - تعدادی از دهیاران بخش‌های عقدا، خرانق و مرکزی اردکان روز پنجشنبه در مراسمی به مناسبت روز دهیار با حضور استاندار یزد، نماینده اردکان در مجلس و شماری از مدیران کل و مسئولان محلی تجلیل شدند.

جهان بعد از برجام به ایران چشم دارد

مشهد – ایرنا – معاون رهبر مسلمانان سیاه پوست آمریکا گفت: بعد از کاری که ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا در مورد خروج از برجام کرد، همه جهانیان چشم به ایران دوخته اند تا ببینند چه می کند.

استان کرمانشاه بهترین جلوه گاه اتحاد و وحدت در زمان دفاع مقدس است

قصرشیرین- ایرنا- فرمانده سپاه نبی اکرم استان کرمانشاه گفت: این استان با داشتن تنوع قومیتی و مذهبی مختلف ،جلوه گاه اتحاد و وحدت در زمان دفاع مقدس است.

دولت بدنبال تحقق مطالبات جوانان است

اردبیل-ایرنا-رییس جوانان شاخه حزب اعتدال توسعه اردبیل گفت: دولت تدبیر وامید بدنبال تحقق مطالبات جوانان در کشور است .

اصلاح ساختار اقتصادی کشور باید در دستور کار باشد

تهران - ایرنا - دبیرکل حزب اسلامی کار گفت: اصلاح ساختار اقتصادی کشور باید در دستور کار باشد و اقتصاد ما به سمتی برود که سودآور شود.

سلطه طلبی اسرائیل به فلسطین محدود نمی شود

مشهد- ایرنا- نویسنده و محقق مراکشی ساکن در سوئد و مدیر رادیو اسلام در این کشور گفت: سلطه طلبی صهیونیسم محدود به فلسطین نیست، صهیونیستها در هر جا که باشند سلطه طلب هستند و مانند غده سرطانی به همه جا دست اندازی می کنند.

فضای سیاسی در دولت تدبیر و امید تلطیف شد

اردبیل-ایرنا-رئیس سازمان جوانان و دانشجویان حزب اعتدال و توسعه در استان اردبیل گفت: فضای سیاسی در دولت تدبیر و امید بازتر و تلطیف شده و احزاب و گروه ها مشارکت بیشتری در فعالیت سیاسی دارند.

انتخاب بیت المقدس بعنوان پایتخت رژیم صهیونیستی تسهیل گر نابودی آنها است

سنندج - ایرنا - نماینده ولی فقیه در استان کردستان گفت: به رسمیت شناختن قدس بعنوان پایتخت رژیم صهیونیستی می تواند مسیر نابودی این رژیم غاصب را تسهیل کند و آزادیخواهان جهان می توانند سریعتر به این آرزوی خود برسند.

email: [email protected]
instagram: http://instagram.com/rasanehsiasi
telegram: http://t.me/rasanehsiasi
tel: +98918100564
© 2017 Rasaneh Siasi Rights Reserved