× اخبار حاوی برچسب :

وزارت خارجه

تعداد :108
دستگاه دیپلماسی به اروپا دل خوش نکند/ «برجام» بر باد رفت

عضو شورای مرکزی جمعیت ایثارگران گفت: خوش خیالی دولت و دستگاه دیپلماسی نسبت به اروپا راه به جایی نخواهد برد و نمی‌توان از موتلفین استراتژیک آمریکا انتظار داشت که با ما علیه آمریکا همراه شوند.

اقدام اخیر آمریکا بی‌پاسخ نمی‌ماند/وزارتخارجه تحرک جدی داشته باشد

دبیر شورای ائتلاف نیروهای انقلاب گفت: اقدام اخیر آمریکا باید برای آنها پرهزینه باشد و باید متوجه شوند که ایران هیچ تهاجمی را بی پاسخ نخواهد گذاشت و اقدامات خصمانه برای آنها گران تمام می‌شود.

اقدام اخیر جنگنده‌های آمریکا تروریستی بود/وزارت خارجه منفعل نباشد

دبیرکل جامعه اسلامی مدیران گفت: در حادثه مزاحمت آمریکا برای هواپیمای ماهان، وزارت امور خارجه با استفاده از ظرفیت مجامع بین‌المللی بازدارندگی مناسب برای عدم تکرار این دست حوادث را ایجاد کند.

آمریکا نباید با قلدربازی قوانین بین المللی را به سخره گیرد

سخنگوی وزارت خارجه کشورمان گفت: ایران هیچ حرکت خصمانه ای علیه ملت ایران را بی پاسخ نخواهد گذارد و در زمان خود به هر حرکت نابخردانه ای واکنش قاطع و مناسب نشان خواهد داد.

لزوم تحرک وزارت‌خارجه برای جلوگیری از تحریم تسلیحاتی/منفعل نباشند

عضو شورای مرکزی حزب مردم سالاری گفت: وزارت خارجه برای جلوگیری از تمدید تحریم‌های تسلیحاتی باید تلاش کند با گسترش روابط خود با کشورهای منطقه و استمرار رایزنی با اروپا راه جدیدی را بگشاید.

قرارداد با چین اهرم فشار مامقابل غرب است/برجام سرانجام خوبی نداشت

عضو شورای مرکزی انجمن اسلامی مدرسین گفت: عقد قراردادهای استراتژیک همچون سند ۲۵ ساله ایران و چین می‌تواند به پایداری نگاه جهان به ما کمک کند و نسبت به اقدامات اروپا در قبال ما بازدانده باشد.

عدم توجه دولت به بلوک شرق/ «سند ۲۵ساله» باعث بهبود اقتصادی می‌شود

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: طی سال‌های گذشته دولتمردان فقط به اروپا توجه کردند و از ظرفیت کشورهای همسایه و بلوک شرق غافل بودند.

پیگیری اجرای پروژه های مشترک با همسایگان اولویت وزارت خارجه است

سخنگوی وزارت خارجه پیگیری اجرای پروژه‌های ضروری در مناطق مرزی بویژه پروژه‌های مشترک با همسایگان را از جمله اولویت‌های دولت و وزارت امور خارجه عنوان کرد.

پایبند به تعامل دیپلماتیک هستیم/ اعتقاد همیشگی ایران به گفتگو

وزارت امور خارجه تاکید کرد: ایران همزمان با آنکه شریکی قابل اعتماد برای همسایگان خود و فراتر از آن بوده و خواهد بود، خود را متعهد به تعامل دیپلماتیک می‌داند.

قرارداد نظامی با سوریه آینده بهتر را ترسیم می‌کند

قائم مقام اسبق وزارت خارجه با اشاره به قرارداد نظامی ایران و سوریه گفت:دیدگاه‌های مشترک ایران و سوریه باید در شکل یک پروتکل باشد و می توانیم با این قرارداد آینده را بهتر ترسیم کنیم.


[2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ]   صفحه بعدی >>

email: [email protected]
instagram: http://instagram.com/rasanehsiasi
telegram: http://t.me/rasanehsiasi
tel: +98918100564
© 2017 Rasaneh Siasi Rights Reserved