× اخبار حاوی برچسب :

وزارت كشور

تعداد :33
بازسازی و نوسازی مناطق سیل زده با جدیت تمام دستگاه ها ادامه دارد

تهران- ایرنا- دبیرکمیته نظارت و بازرسی قرارگاه نوسازی و بازسازی مناطق سیل زده گفت:مرحله مقابله اولیه با سیل و پاکسازی شهرهای درگیر سیل به خوبی انجام شده و بازسازی و نوسازی هم با جدیت و برنامه ریزی تمام دستگاه ها ادامه دارد.

٢٢ درصد از رده های مدیریتی وزارت کشور به زنان اختصاص یافته است

تهران- ایرنا- مشاور وزیر کشور در امور زنان و خانواده گفت: ٢٢ درصد از رده های مدیریتی از سطح سرپرستی به عنوان مدیر پایه تا سطوح میانی و ارشد مدیرکل و معاون استاندار، به مدیران زن تخصیص یافته است.

واجدین شرایط در مناطق سیلزده برای دریافت لوازم خانگی معرفی شوند

تهران- ایرنا- دبیر کمیته برآورد، تعیین خسارت و تخصیص منابع وزارت کشور از استانداران 10 استان خواست، افراد واجد شرایط در مناطق سیل زده را که در سامانه سجاد ثبت نام کرده اند، برای دریافت لوازم خانگی به ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) معرفی کنند.

نحوه مشارکت شهروندان در مدیریت بحران شهری سازماندهی می شود

تهران- ایرنا- معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور از تهیه «آیین نامه نحوه سازماندهی مشارکت شهروندان در امور ایمنی و مدیریت بحران شهری و تعیین نقش و مسئولیت آنها در قالب سلسله مراتب شهری و فرآیند مدیریت بحران» و تقدیم آن به هیات دولت خبر...

توسعه متوازن روستایی برنامه مهم وزارت کشور است

اراک - ایرنا - معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزارت کشور گفت: توجه به روستاها و شهر های کوچک و توسعه متوازن مناطق کمتر برخوردار برنامه مهم وزارت کشور است.

بیش از 169هزار واحد در مناطق سیل‌زده به تعمیر نیاز دارند

تهران- ایرنا- رئیس سازمان مدیریت بحران کشور گفت: اماکن تجاری، شهری، روستایی 21 استان درگیر با سیل شناسایی و خسارات آن ارزیابی شده که بر اساس آن، 169هزار و 377 واحد نیاز به تعمیر و نوسازی دارند.

استان های معین امور اجرایی مراسم اربعین را برعهده می گیرند

تهران- ایرنا- رییس ستاد مرکزی اربعین حسینی در سومین جلسه این ستاد بر لزوم تعیین زمین ثابت در مرزهای داخلی کشور تاکید کرد و گفت: تلاش داریم استان های معین را به گونه ای ساماندهی کنیم که کار امور اجرایی مراسم اربعین را بر عهده بگیرند.

نقش روابط عمومی ها در امیدآفرینی به مردم سازنده است

همدان- ایرنا- معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری همدان گفت: نقش روابط عمومی ها در امیدآفرینی و ایجاد حس امنیت به مردم بسیار سازنده و انکار ناپذیر است.

رحمانی فضلی خواستار بازسازی محورهای مواصلاتی مناطق سیل زده شد

تهران- ایرنا- وزیر کشور در نامه ای به وزیر راه و شهرسازی ضمن تأکید بر اتخاذ تمهیدات فوری در بخش راه و مسکن در مناطق سیل زده، خواستار بازسازی و نوسازی ساختمان ها و همچنین محورهای مواصلاتی در انواع جاده ای و ریلی در این مناطق شد.

وزیر کشور خواستار ارائه خدمات و تامین سوخت مورد نیاز واحدهای مسکونی شد

تهران- ایرنا- وزیر کشور در نامه ای به وزیر نفت خواستار ارائه خدمات و تامین سوخت مورد نیاز واحدهای مسکونی و واحدهای عمل کننده در مناطق سیل زده و بازسازی و نوسازی جایگاه های سوخت رسانی و خطوط گاز رسانی شد.


[2 3 4 ]   صفحه بعدی >>

email: [email protected]
instagram: http://instagram.com/rasanehsiasi
telegram: http://t.me/rasanehsiasi
tel: +98918100564
© 2017 Rasaneh Siasi Rights Reserved