× اخبار حاوی برچسب :

وزارت كشور

تعداد :64
گزارش وزیر اطلاعات از بازار ارز/مکان‌های خاص برای تجمعات/توضیحاتی درمورد افزایش حقوق کارمندان

سفر روحانی به چین برای شرکت در نشست سازمان همکاری شانگهای، عزم دولت برای تقویت پیام‌رسان‌های داخلی، مصوبه تعیین مکان‌های خاص برای تجمعات، انجام افزایش حقوق سال ۹۷ کارمندان قراردادی، تحلیل محسن رضایی از دلیل کاهش ارزش پول ترکیه، مهم‌ترین دلایل اروپا ب...

وقایع کنگره حزب اعتماد ملی مقوله ای درون سازمانی است

تهران - ایرنا - معاون سیاسی وزارت کشور گفت: وقایع مجمع فوق العاده حزب اعتماد ملی، مسأله ای است درون سازمانی و به خود اعضاء این حزب مرتبط است.

مسائل جمعه شب کنگره حزب اعتماد ملی هیچ ارتباطی به وزارت کشور نداشت

رئیس مرکز اطلاع رسانی وزارت کشور اعلام کرد که مسائل پیش آمده در کنگره جمعه شب حزب اعتماد ملی هیچ ارتباطی به وزارت کشور نداشته و کاملاً درون حزبی بوده است.

سفر روحانی به استانبول/اطلاعیه‌ای درباره حوادث اخیر کازرون/ آزمایش بزرگ روابط ایران واروپا و...

سفر روحانی به استانبول، دیدار قاریان، مناجات‌خوانان و مدیحه‌سرایان قرآنی با رهبری، اطلاعیه وزارت کشور درباره حوادث اخیر کازرون، تماس تلفنی امیر قطر با روحانی، جایگزینی دینار عراقی به جای دلار در سرکنسولگری ایران در اربیل، امضای موافقتنامه ایجاد منطقه...

بررسی عملکرد وزارت کشور در سال گذشته در کمیسیون شوراها

یک عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس از بررسی عملکرد وزارت کشور و برنامه‌های آتی این وزارتخانه در جلسه امروز این کمیسیون خبر داد.

معاون وزیر کشور: دولت در انتصاب مدیران توجهی به جنسیت ندارد

مشهد- ایرنا- معاون سیاسی وزارت کشور گفت: دولت دوازدهم در بحث انتصاب مدیران به جنسیت توجهی ندارد بلکه توانمندی افراد را مدنظر قرار می دهد.

دومیلیارد تومان از یارانه احزاب تخصیص یافت

تهران- ایرنا- مدیر کل سیاسی وزارت کشور از تخصیص دو میلیارد تومان یارانه سال 96 احزاب خبر داد و گفت: تا پایان فروردین و براساس قانون این مبلغ به احزاب پرداخت خواهد شد.

تلاش برای اخلال در مراسم دارای مجوز قانونی تضییع حقوق مردم است

مشاور وزیر کشور برهم زدن مراسم های قانونی را اقدامی خلاف قانون و منطق دانست و آن را تضییع بارز حق الناس و حقوق شهروندی ذکر کرد.

انتخاب ۳۱ شهرستان کمتر توسعه یافته کشور برای اجرای برنامه توسعه پایدار اقتصادی

دین پرست از تدوین برنامه راهبردی - عملیاتی توسعه پایدار اقتصادی، با تأکید بر اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی در ۳۱ شهرستان کمتر توسعه یافته در وزارت کشور خبر داد.

تامین 12 هزار کانکس مستقر در مناطق زلزله زده از سوی دولت

تهران- ایرنا- معاون عمرانی وزیر کشور با بیان این که بسیاری از اخبار خوب به درستی منتقل نمی شود، گفت: دولت فعالیت های زیادی برای بهبود شرایط در مناطق زلزله‌زده انجام داده و تامین 12 هزار از 15 هزار کانکس مستقر در مناطق زلزله زده از سوی دولت انجام شد...


 << صفحه قبلي   [1 2 3 4 5 6 7 ]   صفحه بعدی >>

email: [email protected]
instagram: http://instagram.com/rasanehsiasi
telegram: http://t.me/rasanehsiasi
tel: +98918100564
© 2017 Rasaneh Siasi Rights Reserved