× اخبار حاوی برچسب :

يادواره شهدا

تعداد :7
نظام اسلامی بزرگترین مانع سیطره کامل آمریکا بر جهان است

قم - ایرنا - مشاور عالی فرمانده کل سپاه پاسداران، ملت ایران را مقاومترین مردم جهان در برابر زورگویی ها و زیاده طلبی های دولتمردان آمریکا دانست و گفت: ‌جریان انقلاب اسلامی بزرگترین مانع برای سیطره کامل آمریکا بر جهان است.

طیف های سیاسی برای حفظ نظام کنار هم قرار گیرند

بیرجند - ایرنا - فرماندار وِیژه طبس گفت: همه طیف های سیاسی اعم از اصولگرا، اصلاح طلب، میانه رو، مستقل و هر گروه و حزب دیگر در شرایط فعلی لازم است در کنار هم برای حفظ و پویایی نظام تلاش کنیم.

عده ای به دنبال شکستن روحیه مقاومت و شهادت طلبی ملت ایران هستند

همدان- ایرنا- امام جمعه ملایر گفت: عده ای در داخل و خارج از کشور با مرز گذاشتن در فضای مجازی و نوشتن مقاله، می خواهند روحیه مقاومت، استقامت و شهادت طلبی ملت ایران را بشکنند.

امام جمعه تبریز: ملت خواهان آرامش و بیزار از بی عدالتی است

تبریز- ایرنا - نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز گفت: ملت همیشه در صحنه و در مسیر انقلاب و امام (ره) و شهدا، خواهان آرامش بوده و از تبعیض، بی عدالتی، رشوه خواری، اختلاس و پارتی بازی ناراحت و بیزار است.

جهت گیری برنامه های دولت پاسخگوئی به خواسته ها و مطالبات مردم است

ساری - ایرنا - وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی انتقاد ، اعتراض و مطالبه گری را حق مردم دانست و گفت : جهت گیری برنامه های دولت نیز حرکت به سمت پاسخگویی به نیازهای و خواسته های مردم است .

نماینده مجلس: اعتماد مردم مهمترین سرمایه است، نباید به تاراج رود

لاهیجان - ایرنا - نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی گفت: اعتماد مردم مهمترین سرمایه کشور است و نباید بگذاریم به تاراج برود.

فرمانده دوران دفاع مقدس: مرام و مسلک شهدای ایران در جهان نمونه است

ملایر- ایرنا- یک فرمانده دوران هشت سال دفاع مقدس با بیان اینکه رفتارهای انسانی بسیاری را از رزمندگان ایران اسلامی نظاره گر بودیم، گفت: روش و مسلک رزمندگان و شهدای دفاع مقدس در هیچ کجای جهان دیده نشده و نمونه و خاص ایران است.

email: [email protected]
instagram: http://instagram.com/rasanehsiasi
telegram: http://t.me/rasanehsiasi
tel: +98918100564
© 2017 Rasaneh Siasi Rights Reserved