× اخبار حاوی برچسب :

يزد

تعداد :16
مطالبه گری، برنامه محوری بسیج دانشجویی کشور است

یزد- ایرنا- جانشین سازمان مرکزی بسیج دانشجویی کشور گفت: مطالبه گری از مسئولان در خصوص پیگیری برای تحقق اهداف و آرمان های انقلاب اسلامی، محور حرکت و فعالیت اصلی این سازمان در مراکز آموزش عالی است.

امام جمعه موقت یزد: هدف از تشدید تحریمها، تفرقه بین مردم و نظام است

یزد - ایرنا - امام جمعه موقت یزد گفت: هدف دشمن از تشدید تحریم ها این است که با فشار بر ملت ایران، بین مردم و نظام اسلامی تفرقه و نفاق ایجاد کند.

12 فروردین عید بزرگ ملت ایران است

یزد - ایرنا - رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان یزد گفت: 12 فروردین سالروز استقرار نظام مقدس جمهوری اسلامی، عید بزرگ ملی و مذهبی ملت است و باید در تاریخ زنده بماند.

احزاب مصداق بارز فعالیت سیاسی شفاف و قانونمند در جامعه هستند

یزد - ایرنا - معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری یزد با تاکید بر اشتراک گروه ها و تشکل های سیاسی، گفت: احزاب مصداق بارز فعالیت سیاسی شفاف و قانونمند در جامعه هستند.

انقلاب اسلامی، مانع تحقق اهداف پلید استکبار جهانی است

یزد - ایرنا - استاندار یزد گفت: انقلاب اسلامی که تداوم بخش انقلاب امام حسین (ع) و الگویی حقیقی از حقانیت، انسانیت و ارزش های الهی است، مانع اصلی تحقق اهداف استکبار جهانی است و در 40 سال گذشته توطئه های آنها را با هوشیاری خنثی کرده است.

معاون وزیر صنعت از چند واحد تولیدی استان یزد بازدید کرد

یزد - ایرنا - معاون صادراتی وزیر صنعت، معدن و تجارت و رئیس سازمان توسعه تجارت ایران از چند واحد تولیدی و صنعتی استان یزد بازدید کرد.

استانداری یزد تشدید صرفه جویی در مصرف آب را خواستار شد

یزد - ایرنا - روابط عمومی استانداری یزد در اطلاعیه ای همکاری مردم استان در تشدید صرفه جویی مصرف با توجه به تعمیرات خط انتقال آب را خواستار شد.

فرمانداران کاشمر، یزد و قصرشیرین منصوب شدند

تهران - ایرنا - عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور در حکمی فرمانداران کاشمر، یزد و قصرشیرین را منصوب کرد.

معاون استانداریزد، کشاورزان ورزنه را به بازدید وضعیت آب یزد دعوت کرد

یزد - ایرنا - معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد در پیشنهادی اعضای شورای شهر ورزنه و انجمن صنفی کشاورزان شرق اصفهان را برای بررسی وضعیت مصرف آب انتقالی به این استان و انعکاس نتیجه آن به مردم اصفهان به یزد دعوت کرد.

مدیران اجرایی، وقت خود را صرف ایجاد اشتغال و رفع معضل بیکاری کنند

یزد - ایرنا - استاندار یزد گفت: اولویت مهم در زمان حال مسائل اقتصادی ، ایجاد اشتغال پایدار و رفع معضل بیکاری است که باید مدیران دستگاه های اجرایی با تلاش مضاعف، تمام وقت خود را صرف آن کنند.


[2 ]   صفحه بعدی >>

email: [email protected]
instagram: http://instagram.com/rasanehsiasi
telegram: http://t.me/rasanehsiasi
tel: +98918100564
© 2017 Rasaneh Siasi Rights Reserved