× اخبار حاوی برچسب :

پدافند غيرعامل

تعداد :19
سردار جلالی: مراکز حساس و پرخطر از شهرها خارج شوند

رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور گفت: بسیاری از مراکز حساس و پرخطر مانند کارخانه های شیمیایی باید از شهرها خارج شوند و آن هایی که باید در داخل شهرها باشند، ضروری است که برای شان حریم ایمنی و طرح پاسخ به تهدیدات تهیه کرد.

اجرایی‌شدن ماده ۵۸ قانون احکام دائمی برنامه‌های توسعه کشور مورد بررسی قرار گرفت

در بیست‌وششمین جلسه کمیته دائمی پدافند غیرعامل نحوه اجرایی‌شدن ماده ۵۸ قانون احکام دائمی برنامه‌های توسعه کشور و بند (پ) ماده ۱۰۶ قانون برنامه پنجساله ششم توسعه جمهوری اسلامی ایران مورد بررسی و تبادل نظر قرار گرفت.

آمریکایی‌ها در حوزه برق، تهدیدات جدیدی علیه ما طراحی کرده‌اند

رئیس سازمان پدافند غیرعامل گفت: امروزه در ادبیات و سخنان آمریکایی‌ها متوجه این نکته می‌شویم که آنان طرح‌های سایبری جدیدی در حوزه برق علیه ما طراحی کرده‌اند.

پیش نویس سند راهبردی پدافند غیرعامل حوزه فضایی کشور نهایی شد

سمینار نهایی سازی پیش نویس سند راهبردی پدافند غیرعامل حوزه فضایی کشور با حضور سردار جلالی و جمعی از معاونان سازمان پدافند غیرعامل و خبرگان این حوزه در محل پژوهشگاه فضایی ایران برگزار شد.

سیاست‌های کلی پدافند غیرعامل بازخوانی و تصویب شد

در بیست‌وپنجمین جلسه کمیته دائمی و در راستای اجرای بند یک از ماده 9 اساسنامه سازمان پدافند غیرعامل کشور، سیاست‌های کلی پدافند غیرعامل بازخوانی، بررسی و تصویب شد.

بررسی و بازخوانی سیاست‌های کلی نظام در حوزه پدافند غیرعامل

بیست‌وچهارمین جلسه کمیته دائمی (شورای‌عالی) پدافند غیرعامل، سیاست‌های کلی نظام در حوزه پدافند غیر عامل برای ارائه به مجمع تشخیص مصلحت نظام مورد بررسی و بازخوانی قرار گرفت.

امکان تکرار آشوب با روش سایبری مبتنی بر مردم وجود دارد

رئیس سازمان پدافند غیرعامل گفت: تلگرام نظام جدید برنامه ریزی کرده که قرار است تعویض و مدل جدیدی از ارتباطات را رونمایی کند که این مدل به احتمال زیاد خارج از کنترل ما خواهد بود تا جایی که امکان فیلتر هم احتمالا وجود نخواهد داشت.

نمی‌توان با توهمات روشنفکری از حوزه سایبری عبور کرد

رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور گفت: با تسلط اطلاعاتی در حوزه سایبری دشمنان می‌توانند با حمایت از یک جریان در تصمیم‌گیری‌های سیاسی کشور دخالت کنند و این همان چهره زیبای ظاهری از تهدیدات است که در قالب توسعه فناوری و سایبری مشاهده می شود.

دو قانون مصوب مجلس در حوزه های دفاعی و مالیاتی برای اجرا ابلاغ شد

تهران - ایرنا - دکتر حسن روحانی رئیس جمهوری، دو قانون مصوب مجلس را برای اجرا به وزارتخانه های دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح و امور اقتصادی و دارایی ابلاغ کرد.


 << صفحه قبلي   [1 2 ]

email: [email protected]
instagram: http://instagram.com/rasanehsiasi
telegram: http://t.me/rasanehsiasi
tel: +98918100564
© 2017 Rasaneh Siasi Rights Reserved