× اخبار حاوی برچسب :

پيام تبريك

تعداد :9
قدردانی معاون اول رئیس جمهوری از کارگران و معلمان

تهران- ایرنا- «اسحاق جهانگیری» معاون اول رئیس جمهوری بامداد جمعه با انتشار پیامی توئیتری ضمن قدردانی از زحمات کارگران و معلمان کشور، روزشان را تبریک گفت.

نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی انتصاب سرلشکر سلامی را تبریک گفت

ارومیه - ایرنا- نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی و امام جمه ارومیه طی پیامی انتصاب سرلشکر پاسدار حسین سلامی به سمت فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را تبریک گفت.

جهانگیری قهرمانی تیم ملی کشتی آزاد در آسیا را تبریک گفت

تهران- ایرنا- اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهوری قهرمانی مقتدرانه تیم ملی کشتی آزاد در مسابقات قهرمانی آسیا 2019 چین را تبریک گفت.

رییس جمهوری فرا رسیدن روز ملی اتریش را تبریک گفت

تهران-ایرنا- رییس جمهوری در پیامی روز ملی اتریش را به رییس جمهوری این کشور تبریک گفت و تاکید کرد: جمهوری اسلامی ایران همواره از مناسبات سازنده و توأم با احترام با تمام کشورها به ویژه اتریش به عنوان شریک قابل اعتماد در اروپا و میزبان نهادهای بین‌الملل...

نماینده ولی فقیه و استاندار سیستان وبلوچستان عیدنوروز را تبریک گفتند

زاهدان - ایرنا - نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان و استاندار این استان با صدور پیامی مشترک فرا رسیدن سال جدید را به همه هموطنان تبریک گفتند و ابراز امیدواری کردند سال 1397 برای مردم این دیار پر از افتخار و موفقیت باشد.

جهانگیری فرا رسیدن روز ملی کویت را تبریک گفت

تهران - ایرنا - معاون اول رییس جمهوری در پیام‌های جداگانه‌ای به نخست وزیر و ولیعهد کویت فرا رسیدن روز ملی آن کشور را به دولت و مردم مسلمان کویت تبریک گفت و اظهار امیدواری کرد: روابط دوستانه دو کشور بیش از پیش گسترش پیدا کند.

پیام تبریک رئیس دفتر رئیس جمهوری به حجت الاسلام والمسلمین حاج علی اکبری

تهران- ایرنا- «محمود واعظی» رئیس دفتر رئیس جمهوری در پیامی انتصاب حجت الاسلام والمسلمین محمدجواد حاج‌علی‌اکبری را به سمت رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه تبریک گفت.

سفیر سوریه انتصاب مدیرعامل جدید ایرنا را تبریک گفت

تهران- ایرنا- سفیر سوریه در تهران انتصاب سیدضیاء هاشمی به عنوان مدیرعامل جدید خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) را به وی تبریک گفت.

رییس جمهوری فرا رسیدن سالگرد پیروزی انقلاب کوبا را تبریک گفت

تهران - ایرنا - رییس‌ جمهوری در پیامی به رییس شورای حکومتی کوبا فرا رسیدن پنجاه و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب این کشور را تبریک گفت و ابراز امیدواری کرد: روابط تهران - هاوانا درپرتو تلاش های مشترک مقامات دو کشور در همه عرصه‌ها و در راستای تأمین منافع ...

email: [email protected]
instagram: http://instagram.com/rasanehsiasi
telegram: http://t.me/rasanehsiasi
tel: +98918100564
© 2017 Rasaneh Siasi Rights Reserved