× اخبار حاوی برچسب :

کاظم غریب آبادی

تعداد :17
اقدامات جنایتکارانه آمریکا تمامی ندارد

سفیر و نماینده دائم کشورمان نزد سازمان‌های بین المللی در وین گفت: اقدامات جنایتکارانه رژیم آمریکا در تهدید جان مردم عادی از طریق تروریسم اقتصادی گرفته تا تروریسم هوایی، تمامی ندارد.

غریب‌آبادی: همکاری درازمدت ایران و چین تصمیمی خردمندانه و صحیح است

نماینده ایران در آژانس بین‌المللی انرژی اتمی و نزد دیگر سازمان‌های بین المللی در وین گفت: مخالفت‌ها توسط آمریکا و متحدانش، نشان می‌دهد که ورود به همکاری درازمدت دوجانبه و راهبردی با چین به نفع هر دو کشور و تصمیمی صحیح و خردمندانه است.

غریب آبادی:کمک‌ها در حوزه ایمنی هسته‌ای نباید مشروط یا مشمول محدودیت قرار گیرند

سفیر و نماینده دائم ایران نزد سازمان‌های بین المللی در وین، طی سخنرانی در جلسه شورای حکام در رابطه با ایمنی هسته‌ای، گفت: مسئولیت ایمنی هسته‌ای بر عهده دولت عضو است. آژانس نقش محوری در هماهنگی تلاش‌های بین المللی و ارائه تجربه و تخصص خود و نیز ارائه ...

یادداشت توضیحی ایران در مورد گزارش اخیر پادمانی آژانس

کاظم غریب آبادی، سفیر و نماینده دائم کشورمان نزد سازمان‌های بین‌المللی در وین در مصاحبه‌ای اعلام کرد: به دنبال انتشار گزارش مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی درخصوص اجرای پادمان در ایران، یادداشت توجیهی متضمن مواضع جمهوری اسلامی ایران تدوین و برای ث...

غریب آبادی: ایران در حال جلوگیری از ایجاد یک بدعت خطرناک در آژانس است

غریب آبادی با اشاره به نامه آژانس درباره همکاری نکردن ایران با آژانس در برخی موضوعات گفت: ایران در حال جلوگیری از ایجاد یک بدعت غیر اصولی و خطرناک در آژانس بین المللی اتمی است.

غریب آبادی خبرداد: کشف و ضبط بیش از 814 تن انواع مخدر در کشور در سال 2019

سفیر و نماینده دائم کشورمان نزد سازمان ملل و سایر سازمان‌های بین المللی مستقر در وین، از کشف و ضبط بیش از 814 تن انواع موادمخدر در کشور در سال 2019 خبر داد.

ایران پرچمدار مبارزه با موادمخدر در سطح جهان است

سفیر و نماینده دائم جمهوری اسلامی ایران نزد سازمان‌های بین المللی مستقر در وین گفت: جمهوری اسلامی ایران پرچمدار مبارزه با موادمخدر در سطح جهان است.

دیدار غریب آبادی با مدیرکل آژانس در سال جدید میلادی

سفیر و نماینده دائم کشورمان نزد سازمان های بین المللی در وین، با مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی دیدار و گفت‌وگو کرد.

تاکیدایران برضرورت همکاری جهانی برای مقابله با جرائم سایبری

لندن – ایرنا – نمایندگی دائم کشورمان در پنجمین نشست گروه کارشناسی مطالعه جامع جرائم سایبری در وین بر ضرورت همکاری بین‌المللی به‌منظور پیشگیری و مقابله با جرائم سایبری تأکید کرد.

رایزنی غریب‌آبادی با سفیر و نماینده دائم چین در وین

سفیر و نماینده دائم کشورمان نزد سازمان‌های بین‌المللی مستقر در وین با همتای چینی خود دیدار کرد.


[2 ]   صفحه بعدی >>

email: [email protected]
instagram: http://instagram.com/rasanehsiasi
telegram: http://t.me/rasanehsiasi
tel: +98918100564
© 2017 Rasaneh Siasi Rights Reserved