× اخبار حاوی برچسب :

گلستان

تعداد :82
دولت تمام امکانات مورد نیاز برای مقابله با کرونا را تامین می‌کند

معاون اول رئیس‌جمهور گفت: دولت با کمک همه نهادها در تلاش است تا نیازمندی‌ها و امکانات مورد نیاز همه مناطق کشور برای مقابله با بیماری کرونا را تامین کند.

حفاظت ازتالاب میانکاله وخلیج گرگان نیازمند طرحی جامع وقابل اجراست

معاون اول رییس جمهور با بیان اینکه حفاظت از تالاب میانکاله و خلیج گرگان نیازمند طرحی جامع و قابل اجراست، گفت: تالاب میانکاله و خلیج گرگان از جاذبه‌های طبیعی و گردشگری ملی است.

فرمانده کل ارتش از امیر حیدری تقدیر کرد

فرمانده کل ارتش در همایش فرماندهان نزاجا با تابلوی مزین به فرمایشات فرماندهی معظم کل قوا از امیر سرتیپ کیومرث حیدری به پاس خدمات صادقانه نیروی زمینی ارتش در امداد رسانی سیل اخیر تقدیر کرد.

وزیر کشور: منازل آسیب دیده از سیل یکساله ساخته می شود

گرگان - ایرنا - وزیر کشور گفت که عملیات بازسازی منازل آسیب دیده از سیل در استان های درگیر این حادثه در مدت زمان یکسال ساخته می شود.

ترسیم توسعه8500 روستا بر اساس طرح توسعه و آمایش سرزمین

گرگان – ایرنا - معاون توسعه روستایی و مناطق محروم نهاد ریاست جمهوری از ترسیم طرح توسعه هشت هزار و 500 روستا از ابتدای سال 97 تاکنون خبر داد و گفت: تا پایان برنامه ششم برای 25هزار روستای بالای 20 خانوار طرح توسعه و آمایش سرزمین تهیه می شود.

حضور معاون امور مجلس رییس جمهوری در مناطق سیل زده گلستان

گرگان - ایرنا - معاون امور مجلس رییس جمهوری در ادامه سفر به استان گلستان از مناطق سیل زده آق قلا که همچنان با آبگرفتگی مواجه است، دیدن کرد.

وزیر کار: اولویت های اقتصاد مقاومتی با سیل تغییر می کند

گرگان - ایرنا - وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با یادآوری وقوع سیلاب در گلستان گفت که به همین سبب در روند اجرای طرح های اولویت‎دار این استان با موضوع اقتصاد مقاومتی تغییراتی به وجود خواهد آمد.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی وارد استان گلستان شد

گرگان - ایرنا - محمد شریعتمداری وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی برای سرکشی از واحدهای تجاری سیل زده و حضور در چند جلسه مرتبط با اشتغال و کار از طریق فرودگاه بین المللی گرگان وارد استان گلستان شد.

امدادرسانی «هاورکرافت»های هوادریای ارتش در سیل خوزستان

فرمانده هوا دریای نیروی دریایی ارتش با اشاره به آمادگی هوادریای نداجا برای اعزام هاورکرافت‌های این نیرو به مناطق سیل زده، گفت: ما آمادگی لازم را برای افزایش نیرو و تجهیزات داریم.

جانباختگان حادثه قایق گمیشان شهید خدمت محسوب می‌شوند

گرگان - ایرنا - با موافقت رهبر معظم انقلاب، نیروهای امدادگر جان باخته در حادثه واژگونی قایق در شهر ساحلی گمیشان استان گلستان 'شهید خدمت' محسوب می‌شوند.


[2 3 4 5 6 7 8 9 ]   صفحه بعدی >>

email: [email protected]
instagram: http://instagram.com/rasanehsiasi
telegram: http://t.me/rasanehsiasi
tel: +98918100564
© 2017 Rasaneh Siasi Rights Reserved