× اخبار حاوی برچسب :

گنبدكاووس

تعداد :6
امام جمعه گنبدکاووس: شهید بهشتی همچنان مظلوم است

گنبدکاووس - ایرنا - امام جمعه گنبدکاووس با اشاره به شخصیت و جایگاه شهید آیت الله بهشتی درحوزه های مختلف علمی، فلسفی و عرفانی، گفت: کم توجهی به شخصبت و اندیشه های این شهید پس از 40 سال نشان می دهد که او همچنان مظلوم است.

دفاع از قدس تکلیف دینی است

گنبدکاووس - ایرنا - ائمه جمعه شیعه و اهل سنت منطقه گنبدکاووس با دعوت از اقشار مختلف مردم برای حضور پرشور در راهپیمایی روز قدس، دفاع از قدس شریف به عنوان قبله اول مسلمانان را یک تکلیف دینی دانستند.

معاون فرماندار و بخشدار جدید گنبدکاووس معرفی شدند

گنبدکاووس - ایرنا - سومین معاون فرماندار ویژه گنبدکاووس با عنوان معاونت برنامه ریزی و توسعه و سرپرست جدید بخشداری بخش مرزی داشلی برون این شهرستان با حضور مدیرکل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری گلستان معرفی شدند.

محرومیت های مناطق مرزی گلستان با مدیران توانمند رفع می شود

گنبدکاووس - ایرنا - مدیرکل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری گلستان با اشاره به برخی محرومیت های مناطق مرزی، محروم و دور افتاده این استان گفت: این محرومیت ها با انتخاب مدیران توانمند و تلاش های آنان برای توسعه این مناطق، رفع می شود.

ایجاد امید در جامعه از نیازهای اساسی کشور است

گنبدکاووس - ایرنا - مدیر دفتر مطالعات جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی گفت: انقلاب اسلامی دستاوردهای زیادی داشته که باید از آن برای تقویت امید به آینده در مردم به عنوان نیاز اساسی کشور بهره گرفت و راه تحقق این مهم نیز ایجاد جنبش طرح مساله در جامعه است.

دفاع از اسلام و ولایت در خارج از مرزها نشانه اقتدار انقلاب است

گنبدکاووس - ایرنا - مشاور فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در قرارگاه امام حسین(ع) دفاع از حریم اسلام ناب محمدی (ص) و ولایت در خارج مرزها را نشانه اقتدار انقلاب اسلامی دانست و خاطرنشان کرد: امروز دشمنان انقلاب نیز به این اقتدار اذعان دارند.

email: [email protected]
instagram: http://instagram.com/rasanehsiasi
telegram: http://t.me/rasanehsiasi
tel: +98918100564
© 2017 Rasaneh Siasi Rights Reserved