× اخبار حاوی برچسب :

تعداد :6
برجام در انتظار رویکرد مستقل اروپا

تهران- ایرنا- اتحادیه اروپا به دنبال خروج آمریکا از برجام همچنان از این توافق حمایت می کند، اما ماندن تهران در برجام ارتباط مستقیمی با محتوای بسته پیشنهادی دارد که از سوی رهبران بروکسل ارائه خواهد شد.

حل مشکلات عراق و منطقه درگرو گفتگوی سازنده میان تهران و ریاض است

بغداد - ایرنا - -'سید عمار حکیم' رئیس ائتلاف ملی شیعیان عراق و رهبر جریان حکمت ملی گفت حل مشکلات عراق و منطقه در گرو گفتگوی سازنده میان ایران و عربستان است.

کشته و زخمی شدن 120نفر در حملات موشکی گروه های کرد سوریه/ بیش از 935 کرد سوریه در حملات ترکیه کشته شدند

آنکاراـ ایرناـ بینالی یلدریم نخست وزیر ترکیه گفت: طی 2 هفته اخیر 94 موشک پرتابی از سوی گروه های حزب کارگران کردستان ترکیه(پ.ک.ک) و حزب اتحاد دموکراتیک سوریه(پ.ی.د) به شهرهای 'حاتای' و 'کیلیس' موجب جان باختن هفت غیرنظامی و مجروحیت 113 نفر دیگر شده است...

توسعه کشور با بکارگیری همه منابع داخلی و خارجی محقق می شود

کرمان- ایرنا- رئیس جمهوری افتتاح طرحهایی با اعتبار بیش از ۱۰ هزار میلیارد تومان در استان کرمان را مایه افتخار دانست و گفت : برای توسعه و بالندگی کشور استفاده از همه منابع داخلی و خارجی ضروری است.

دام برجامی آمریکا برای اروپا

تهران- ایرنا- تلاش برای ناکام گذاشتن برجام در دولت ترامپ هر روز افزایش می یابد؛ توافقی که از نگاه کاخ سفید برای واشینگتن منفعتی در بر نداشته اما آنها قادر به همراه ساختن اروپایی ها به عنوان بازیگران موثر و بهره مند از توافق نیستند.

برجام و شکست اجماع سازی علیه ایران

تهران- ایرنا- باوجود تلاش یکساله رییس جمهوری آمریکا ، برای نافرجام گذاشتن برجام، توافق هسته ای ایران و 1+5 همچنان در مسیر مشخص شده به پیش می رود و مورد حمایت جدی دیگر اعضا به ویژه اروپایی ها قرار دارد.

email: [email protected]
instagram: http://instagram.com/rasanehsiasi
telegram: http://t.me/rasanehsiasi
tel: +98918100564
© 2017 Rasaneh Siasi Rights Reserved