× اخبار حاوی برچسب :

تعداد :68
تنها راه پیروزی یک ملت استقلال کامل اقتصادی است

قم - ایرنا- مرکز مدیریت حوزه های علمیه با صدور بیانیه ای تنها راه پیروزی یک ملت دربرابر هجمه ها و توطئه های دشمنان را ایجاد استقلال کامل اقتصادی در همه ابعاد دانست.

دشمن می‌خواهد با ایجاد فاصله طبقاتی مردم را به انقلاب بدبین کند

قم - عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: دشمن می‌خواهد فاصله طبقاتی را افزایش دهد تا بعدها این شرایط موجب بدبین شدن مردم نسبت به انقلاب شود.

محورهای خطبه های نمازجمعه شهرهای استان بوشهر

بوشهر - ایرنا - خطیبان نماز جمعه این هفته شهرهای استان بوشهر بر ضرورت همدلی و وحدت در جامعه، تلاش مسولان برای رفع مشکلات ، برخورد جدی و قاطع با متخلفان در همه عرصه ها ،رفع تبعیض و پاسخگویی مسوولان در برابر مطالبات مردم تاکید کردند.

رهبری از همه ظرفیت ها برای کمک به دولت استفاده می کنند

قم – ایرنا – خطیب جمعه قم با اشاره به تشکیل شورای هماهنگی اقتصادی به فرمان رهبر معظم انقلاب، گفت: معظم له بر اساس تدابیر حکیمانه خود در این شرایط جنگ اقتصادی دشمن از همه ظرفیت ها برای کمک به دولت استفاده می کنند.

ویدئو / بخشی از بیانات رهبر انقلاب در دیدار کارگزاران حج

مقام معظم رهبری پیش از ظهر دوشنبه (25 تیر) در دیدار کارگزاران حج، با تأکید بر اینکه ضروری‌ترین نیاز امروز دنیای اسلام، وحدت و یکصدایی است، به تمرکز دشمنان برای مقابله با مسلمانان به‌ویژه در موضوع فلسطین و یمن اشاره و خاطرنشان کردند: اکنون آمریکایی‌ها...

امام جمعه بجنورد: انجام حج ابراهیمی زورگویان را ذلیل می کند

بجنورد- ایرنا- نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی با بیان اینکه حج واقعی و حج ابراهیمی می تواند زورگویان را از قدرت به زیر بیاورد گفت: انجام مناسک حج واقعی یعنی اینکه انسان بت زمان را بشناسد و بت شکنی کند.

نظام اسلامی بزرگترین مانع سیطره کامل آمریکا بر جهان است

قم - ایرنا - مشاور عالی فرمانده کل سپاه پاسداران، ملت ایران را مقاومترین مردم جهان در برابر زورگویی ها و زیاده طلبی های دولتمردان آمریکا دانست و گفت: ‌جریان انقلاب اسلامی بزرگترین مانع برای سیطره کامل آمریکا بر جهان است.

جامعه مدرسین حوزه علمیه قم درگذشت آیت الله«دوزدوزانی»را تسلیت گفت

جامعه مدرسین حوزه علمیه قم درگذشت آیت الله « محسن دوزدوزانی» را تسلیت گفت.

دشمنان جنگ روانی را علیه مردم ایران آغاز کرده اند

قم ـ ایرنا ـ رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: نخستین تهدید دشمنان جنگ روانی علیه مردم کشورمان است که در ابعاد آنها گوناگون هجمه خود را آغاز کرده اند.

سازمان نظام صنفی کشاورزی پیش‌نویس طرح آمایش کشاورزی را تهیه کند

رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: سازمان نظام صنفی کشاورزی می تواند پیش‌نویس طرح آمایش کشاورزی متناسب با مختصات سرزمینی را تهیه و به مجلس شورای اسلامی ارائه کند.


[2 3 4 5 6 7 ]   صفحه بعدی >>

email: [email protected]
instagram: http://instagram.com/rasanehsiasi
telegram: http://t.me/rasanehsiasi
tel: +98918100564
© 2017 Rasaneh Siasi Rights Reserved