× اخبار حاوی برچسب :

تعداد :32
لاریجانی: بودجه پایدار، پشتوانه صادرات در سال 97 است

قم – ایرنا – رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: برای نخستین بار، در بودجه سال آینده صادرات از پشتوانه محکم بودجه پایدار برخوردار شده که این امر کمک بسیار در ایجاد اشتغال در کشور خواهد کرد.

حل مشکلات عراق و منطقه درگرو گفتگوی سازنده میان تهران و ریاض است

بغداد - ایرنا - -'سید عمار حکیم' رئیس ائتلاف ملی شیعیان عراق و رهبر جریان حکمت ملی گفت حل مشکلات عراق و منطقه در گرو گفتگوی سازنده میان ایران و عربستان است.

لزوم گسترش سامانه‌های آب‌رسانی اضطراری در تهران

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: لازم است سامانه‌های آب‌رسانی اضطراری در نقاط مختلف شهر تهران تعبیه شود.

مشکلات کشور نتیجه زاویه گرفتن مسئولان از گفتمان امام و رهبری است

قم - تولیت آستان قدس رضوی گفت: مشکلات کشور از جمله مشکلات اقتصادی در بخش‌هایی است که مدیران کشور با گفتمان‌های امام و رهبری زاویه گرفتند.

مردم نخواهند گذاشت عده‌ای منحرف امنیت کشور را به بازی بگیرند

قم - جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در بیانیه‌ای با اشاره به حوادث اخیر در منطقه پاسداران تهران تاکید کرد: مردم انقلابی نخواهند گذاشت عده‌ای منحرف آرامش و امنیت کشور را به بازی بگیرند.

توصیه سردار همدانی به بشار اسد برای نابودی داعش

قم - عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام اظهار داشت: سردار همدانی به بشار اسد گفته بود اگر ۱۰ هزار اسلحه در اختیار مردم سوریه بگذارد داعش عقب می‌رود.

دستاوردهای انقلاب به نسل جوان معرفی شود/ کمک دولت به قم

قم - عضو هیئت رئیسه مجلس با بیان اینکه برخی با بی‌انصافی قضاوت‌های نادرستی در مورد دستاوردهای انقلاب دارند، گفت: دستاوردهای انقلاب باید به نسل جوان معرفی شود.

ایران هجدهمین قدرت بزرگ اقتصادی جهان است

قم - سخنگوی دولت گفت: صندوق بین‌المللی پول در گزارش اخیر اعلام کرد که ایران هجدهمین قدرت بزرگ اقتصادی جهان است و این نشان از قدرت انقلاب اسلامی است.

اختصاص ۱۸ هزار میلیارد تومان برای رونق صنعت/ احیای بافت فرسوده

قم- رئیس سازمان برنامه و بودجه با اشاره به برنامه دولت برای ایجاد یک میلیون شغل، گفت: نزدیک به ۱۸ هزار میلیارد تومان تسهیلات برای رونق صنعت و تولید اختصاص داده شده است.

کشته و زخمی شدن 120نفر در حملات موشکی گروه های کرد سوریه/ بیش از 935 کرد سوریه در حملات ترکیه کشته شدند

آنکاراـ ایرناـ بینالی یلدریم نخست وزیر ترکیه گفت: طی 2 هفته اخیر 94 موشک پرتابی از سوی گروه های حزب کارگران کردستان ترکیه(پ.ک.ک) و حزب اتحاد دموکراتیک سوریه(پ.ی.د) به شهرهای 'حاتای' و 'کیلیس' موجب جان باختن هفت غیرنظامی و مجروحیت 113 نفر دیگر شده است...


[2 3 4 ]   صفحه بعدی >>

email: [email protected]
instagram: http://instagram.com/rasanehsiasi
telegram: http://t.me/rasanehsiasi
tel: +98918100564
© 2017 Rasaneh Siasi Rights Reserved