× اخبار حاوی برچسب :

ذربايجان غربي

تعداد :11
ثبت نام مسابقات ملی مناظره دانشجویی در ارومیه آغاز شد

ارومیه- ایرنا- معاون فرهنگی جهاد دانشگاهی آذربایجان غربی گفت: نام نویسی علاقه مندان برای حضور در هفتمین دوره مسابقات ملی مناظره دانشجویان استان آغاز شد.

مطالبه های رهبری به دانش آموزان تشریح شود

ارومیه- ایرنا- نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی گفت: مطالبه های رهبر معظم انقلاب در پیام نوروزی در حوزه های اقتصادی، اجتماعی و آموزش و پرورش باید توسط معلمان استخراج شده به زبان ساده در اختیار دانش آموزان قرار گیرد.

تاکید ائمه جمعه آذربایجان غربی بر اهتمام مردم و مسئولان برای تحقق شعار امسال

ارومیه- ایرنا- ائمه جمعه شهرستان های مختلف آذربایجان غربی در نخستین نمازجمعه سال نامگذاری شده به نام 'حمایت از کالای ایرانی' از سوی رهبر معظم انقلاب، بر اهتمام مردم و مسئولان برای تحقق شعار سال و فرمایشات مقام معظم رهبری در این خصوص تاکید کردند.

فرماندار جدید سلماس منصوب شد

ارومیه- ایرنا- مرتضی اصغری با حکم صادره از سوی وزیر کشور به سمت فرماندار جدید شهرستان سلماس منصوب شد.

عملکرد دولت در عرصه دسترسی مردم به فضای مجازی ستودنی است

ارومیه- ایرنا- رئیس حزب اتحاد ملت آذربایجان غربی با اشاره به تلاش دولت تدبیر و امید برای تحقق حقوق شهروندی، گفت: عملکرد دولت در ایجاد فضای باز در عرصه شبکه های اجتماعی ستودنی است و به افزایش سواد رسانه ای در بین اقشار مختلف مردم منجر می شود.

تاکید ائمه جمعه آذربایجان غربی برحضور پرشور مردم در راهپیمایی 22 بهمن

ارومیه- ایرنا- ائمه جمعه آذربایجان غربی در خطبه های نمازجمعه امروز شهرهای مختلف استان بر حضور پرشور مردم در راهپیمایی پس فردا/ 22 بهمن/ تاکید کرده و آن را نشان از زمان شناسی مردم در این برهه دانستند.

تاکید استاندار اربیل عراق بر توسعه روابط اربیل با استانهای غربی کشور

اربیل – ایرنا- استاندار اربیل در نامه هایی جداگانه به استاندارهای جدید آذربایجان غربی، کردستان و کرمانشاه ضمن تبریک انتضاب آنها خواهان توسعه روابط استان اربیل با این استانها شد.

سردار اوصانلو: سپاه حمزه سیدالشهدا (س) به دنبال ایجاد اشتغال است

ارومیه- ایرنا- فرمانده قرارگاه حمزه سید الشهدا (س) با اشاره به اینکه سپاه به دنبال ایجاد اشتغال در منطقه شمالغرب است، گفت: سالانه 2 هزار و 500 طرح محرومیت زدایی روستایی اعم از طرح های بزرگ و کوچک که تاثیر زیادی در توسعه روستاها دارد، توسط این نهاد در...

دبیرکل اتحادیه جهانی آشوریان: اقلیت های دینی خود را تافته جدابافته از ملت ایران نمی دانند

ارومیه- ایرنا- دبیرکل اتحادیه جهانی آشوریان با اشاره به اینکه حضور رهبر معظم انقلاب در منزل شهدای اقلیت های دینی افتخاری بزرگ به شمار می رود، گفت: اقلیت های دینی و به ویژه آشوریان خود را تافته جدا بافته از ملت ایران نمی دانند.

مردم ایران تا آخرین قطره خون راه امام و انقلاب را ادامه می دهند

ارومیه- ایرنا- نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی و امام جمعه ارومیه گفت: مردم ایران اسلامی تا آخرین قطره خون، راه امام و شهدا را ادامه داده و پشتیبان رهبر و انقلاب هستند.


[2 ]   صفحه بعدی >>

email: [email protected]
instagram: http://instagram.com/rasanehsiasi
telegram: http://t.me/rasanehsiasi
tel: +98918100564
© 2017 Rasaneh Siasi Rights Reserved