× اخبار حاوی برچسب :

ذربايجان غربي

تعداد :22
اتحاد ملی رمز عبور از شرایط حاد اقتصادی است

ارومیه- ایرنا- رییس شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به شکاف ایجاد شده بین نخبگان کشور از سال 1388، گفت: اتحاد ملی رمز عبور موفقیت آمیز از شرایط حاد اقتصادی است.

خانه احزاب در آذربایجان غربی تاسیس می شود

ارومیه- ایرنا- مدیرکل دفتر سیاسی استانداری آذربایجان غربی گفت: خانه احزاب در راستای عملیاتی کردن منشور گفت و گوی سیاسی در این استان تاسیس می شود.

شرق ترکیه آماده همکاری های آموزشی با آذربایجان غربی است

ارومیه- ایرنا- مدیر واحد برنامه ریزی سازمان توسعه شرق آناتولی وابسته به وزارت توسعه ترکیه، گفت: استان های شرقی این کشور آماده همکاری در زمینه آموزش های مهارتی با آذربایجان غربی است.

ضربه به روحانیت از اهداف مهم دشمنان اسلام است

مهاباد- ایرنا- رییس دفتر نماینده ولی فقیه در امور اهل سنت آذربایجان غربی با بیان اینکه مقابله با اتحاد مسلمانان مهمترین رویکرد کنونی دشمنان اسلام است، گفت: دشمنان اسلام در صدد ضربه زدن به روحانیت هستند که برای ایستادن در مقابل این خواسته آنان باید ات...

فاز دوم سیماد 3 آذربایجان غربی در عید فطر پرده برداری می شود

ارومیه- ایرنا- مدیرفناوری اطلاعات و شبکه دولت استانداری آذربایجان غربی گفت: فاز دوم سامانه یکپارچه سازی مراسلات الکترونیک ' سیماد 3 ' با هدف توسعه دولت الکترونیک و حذف مکاتبات کاغذی از دستگاه های دولتی همزمان با عید سعید فطر در این استان رونمایی می ش...

حضور در راهپیمایی کمترین وظیفه مسلمانان در حمایت از قدس است

ارومیه- ایرنا- نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی و امام جمعه ارومیه گفت: حمایت از مسلمانان مظلوم، عمل به دستورات قرآن بوده و کمترین وظیفه هر مسلمان در این خصوص حضور در راهپیمایی روز قدس است.

وفاق ملی رمز غلبه بر مشکلات

ارومیه- ایرنا- همواره در طول تاریخ سه عامل دین، قانون و مصلحت جمعی موجب پیوستگی و وحدت شده و وفاق اجتماعی را به عنوان رمز غلبه بر مشکلات و ایستادگی در برابر دشمنان، پیش روی مومنان قرار داده است.

سران استکبار و ایادی کفر قابل اعتماد نیستند

ارومیه- ایرنا- نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی با اشاره به خروج آمریکا از برجام، گفت: سران استکبار و ایادی کفر قابل اعتماد نیستند زیرا مردانگی و صداقت نمی دانند و خیانت در وجود آنان ریشه دوانده است.

دیدار مردمی استاندار آذربایجان غربی 5 ساعت به طول انجامید

ارومیه- ایرنا- مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری آذربایجان غربی گفت: 40 نفر از ثبت نام کنندگان سامانه 111 از ساعت 16:30 تا 21:30 امروز/ سه شنبه/ با استاندار دیدار کردند و به بیان مشکلات و دیدگاه های خود پرداختند.

یک زن به عنوان مدیرکل اتباع خارجی آذربایجان غربی منصوب شد

ارومیه- ایرنا- مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری آذربایجان غربی به توجه ویژه دولت تدبیر و امید نسبت به مدیریت زنان اشاره کرد و گفت: با حکم استاندار ' حمیرا جعفرزاده ' به عنوان مدیرکل جدید دفتر امور اتباع و مهاجرین خارجی استانداری منصوب شد...


[2 3 ]   صفحه بعدی >>

email: [email protected]
instagram: http://instagram.com/rasanehsiasi
telegram: http://t.me/rasanehsiasi
tel: +98918100564
© 2017 Rasaneh Siasi Rights Reserved