× اخبار حاوی برچسب :

ستارا

تعداد :7
هیچ مشکلی در مرزهای مشترک ایران و جمهوری آذربایجان وجود ندارد

آستارا- فرمانده مرزبانی جمهوری اسلامی ایران، گفت: مرزهای ایران و جمهوری آذربایجان مرز صلح و دوستی است و هیچ مشکلی در مرزهای مشترک دو کشور وجود ندارد.

روز جمهوری اسلامی ایران در آستارا گرامی داشته شد

آستارا - ایرنا - 12 فروردین، روز جمهوری اسلامی ایران با حضور شهروندان و گردشگران آستارا در آستان امام زادگان ابراهیم و قاسم (ع) این شهرستان گرامی داشته شد.

گسترش روابط اقتصادی با کشورهای همسایه اولویت‌ وزارت خارجه است

آستارا- معاون اقتصادی وزارت امور خارجه ارتقای هر چه بیشتر مناسبات اقتصادی با کشورهای همسایه را از مهم ترین اولویت های وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران اعلام کرد.

مدیریت ایده تا عمل، از اتاق کار تا میدان اجرا

مدیریت ایده تا عمل، گزارشی از سفر به یادماندنی مصطفی سالاری استاندار گیلان به آستاراست؛ خارج شدن از اتاق کار و حضور در میدان اجرا در شهر بام های سفالی و گل های بنفش، دیدار صمیمی با مردم ساده دل و یک رنگ منطقه و دستورهایی راهگشا برای شتاب در توسعه این...

استاندار گیلان مطالبات مردم را بدون غوغاسالاری پیگیری می کند

آستارا - ایرنا - فرماندار بندر مرزی آستارا گفت: مطالبات مردم آستارا و گیلان، بدون غوغاسالاری توسط استاندار پیگیری می شود و برای تحقق خواست مردم، اقدامات قانونی صورت می گیرد.

نماینده آستارا: رای به جمهوری اسلامی، بستر توسعه کشور را فراهم کرد

آستارا - ایرنا - نماینده مردم آستارا در مجلس شورای اسلامی گفت: مردم ایران در 12 فروردین سال 1358 با خلق حماسه ای ماندگار و رای مثبت به حکومت جمهوری اسلامی، بستر توسعه و ترقی کشور را فراهم کردند.

سفیر سوییس: برآنیم با ایران همکاری بانکی خوبی داشته باشیم

تهران- ایرنا- سفیر جدید سوییس در تهران با ابراز علاقه به توسعه همکاری بانکی با جمهوری اسلامی ایران: در این زمینه گفت و گوهای مثبت و ثمربخشی داشتیم و برآنیم با بکارگیری توانایی های خود، همکاری های خوبی در زمینه بانکی و نیز مبارزه با پولشویی داشته باشی...

email: [email protected]
instagram: http://instagram.com/rasanehsiasi
telegram: http://t.me/rasanehsiasi
tel: +98918100564
© 2017 Rasaneh Siasi Rights Reserved