× اخبار حاوی برچسب :

نتونیو گوترش

تعداد :6
امام جمعه تهران با لباس سپاهی خطبه خواند/رایزنی برای خرید نفت از ایران/نامه ظریف به شورای امنیت

نامه اعتراضی ظریف به شورای امنیت و گوترش، رایزنی ترکیه، ژاپن، هند و چین با آمریکا برای خرید نفت از ایران، آمادگی وزارت کشور برای برگزاری انتخابات الکترونیکی، ادامه کمک رسانی ها به مناطق سیل زده، برگزاری جلسه ستاد بحران استان لرستان با حضور وزیر نیرو...

تاکید دبیرکل سازمان ملل و نمایندگان چین و ایتالیا بر اهمیت اجرای برجام

دبیرکل سازمان ملل با تاکید بر اهمیت حفظ برجام، گفت که این توافق باید به عنوان یک عنصر ارزشمند برای صلح و ثبات باقی بماند.

گوترش: با موضوعات غیر مرتبط، به برجام صدمه نزنید

دبیرکل سازمان ملل در دفاع از برجام هشدار داد که موضوعات بی‌ارتباط با برجام باید باید برای حفظ این توافق هسته‌ای، جداگانه حل شود.

تاکید گوترش بر لزوم حل صلح‌آمیز موضوع هسته‌ای کره شمالی

دبیرکل سازمان ملل در نشست خبری با علام آمادگی برای سفر به کره شمالی جهت میانجیگری تاکید کرد که باید خلع تسلیحات هسته‌ای در شبه جزیره کره به روش صلح‌آمیز انجام شود.

گوترش: برجام بهترین راه تضمین ماهیت صلح آمیز برنامه هسته ای ایران است

تهران – ایرنا- دبیر کل سازمان ملل در گزارشی به شورای امنیت ، برجام را بهترین راه تضمین ماهیت صلح آمیز برنامه هسته ای ایران خواند و از آمریکا خواست به تعهداتش در این توافق پایبند بماند.

آنتونیو گوترش: ایران به‌طور کامل به توافق هسته‌ای پایبند بوده است

دبیر کل سازمان ملل با تائید پایبندی ایران به برجام گفت: خودداری رئیس‌جمهور آمریکا از تائید کردن تعهد ایران به توافق هسته‌ای، آینده توافق را در ابهام قرار داده است.

http://niafam.com/پورتال-سازمانی-هوشمند
email: [email protected]
instagram: http://instagram.com/rasanehsiasi
telegram: http://t.me/rasanehsiasi
tel: +98918100564
© 2017 Rasaneh Siasi Rights Reserved