× اخبار حاوی برچسب :

تعداد :523
لزوم تدوین راهبردمقابله باتحریم نفتی/الگوهای فروش نفت راتغییردهیم

سفیر اسبق ایران در اردن گفت: باید از برخی اقدامات جزیره‌ای در فروش نفت پرهیز کنیم و از طرفی راهبردی همه جانبه برای تعاملات خارجی به خصوص در حوزه انرژی و نفت با کشورهای مختلف داشته باشیم.

سروش: فایده پیوستن به CFT بیشتر از مضراتش است

یک عضو شورای مرکزی فراکسیون امید با تاکید بر اینکه «فایده پیوستن به FATF و CFT بیشتر ازمضراتش است»، گفت: کسانی که امروز بدون در نظرگرفتن منافع ملی یک جانبه و بدون دلیل محکم و علمی به تصمیمات مجلس و یا دولت حمله می‌کنند اگر در زمان رسول الله(ص) با صلح...

اگر تصویب CFT مخالف موازین نظام باشد، رهبری جلوی آن خواهند ایستاد

یک عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت: برایند تصویب CFT اگر طبق قانون و موازین اسلام باشد همه به آن ملزمند اما اگر خلاف موازین نظام و اسلام باشد مطمئنا مقام معظم رهبری جلوی آن خواهند ایستاد.

روایت کدخدایی از لوایح FATF و سرنوشتCFT

تهران- ایرنا- سخنگوی شورای نگهبان گفت: کنوانسیون بین المللی مبارزه با تأمین مالی تروریسم (CFT) به شورای نگهبان ارسال شده اما هنوز در دستور کار این شورا قرار نگرفته است.

دخالت سایر کشورها در امور داخلی کشورهای همسایه، قابل قبول نیست

رئیس‌جمهور با تأکید بر اینکه تهران خواهان امنیت در منطقه حساس خلیج فارس است، گفت: دخالت سایر کشورها در امور داخلی کشورهای همسایه قابل قبول نیست.

اطلاعیه ای درباره ربایش مرزبانان میرجاوه/بخشنامه‌ای برای محکومین مهریه/دیدارهای امروز روحانی...

اطلاعیه‌ای درمورد ربوده شدن تعدادی از نیروهای هنگ مرزی میرجاوه، فعال شدن کارت‌های سوخت‌ در دستور کار، احتمال حمایت اصلاح‌طلبان از لاریجانی در ۱۴۰۰، دستور کارهای نشست FATF، آمادگی الحشد الشعبی عراق برای خدمت‌رسانی به زائرین ایرانی، پیشنهاد احمد توکلی...

بهروز نعمتی دبیرکل حزب رفاه ملت ایران شد

سخنگوی حزب «رفاه ملت ایران» از انتخاب بهروز نعمتی با اکثریت آرا به عنوان دبیرکل این حزب سیاسی تازه‌تأسیس خبر داد.

صلاحیت هیات نظارت مجمع تشخیص مصلحت نظام در بررسی لوایح FATF

بررسی مصوبات مجلس در خصوص الحاق ایران به کنوانسیون‌های پالرمو و CFT در زمره وظایف هیأت عالی نظارت مجمع تشخیص مصلحت نظام است و مجلس نیز مکلف به تبعیت از نظرات آن خواهد بود.

زنگنه و ابزار تحریمی که می‌توانست سلاح ایران باشد

تهران – ایرناپلاس- چرا نفت، به‌جای آن­که نقطه قوت ایران در روابط خارجی باشد، به نقطه‌ضعف بدل شده است و چگونه می­‌توان نفت را به سلاحی در دستان خودمان تبدیل کنیم؟ پاسخ به این سؤال­‌ها البته نیازمند مطالعات کارشناسی گسترده است اما شاید پ...

حضور ملیت ها در ترکیب کارکنان اتحادیه بین المجالس ضروری است

تهران - ایرنا - رئیس شورای اجرایی ایران در اتحادیه بین المجالس IPU گفت: باید شرایط برای قرارگرفتن ملیت های مختلف در ترکیب کارکنان دبیرخانه این اتحادیه فراهم شود و زنان و جوانان نیز بتوانند مشارکت فعالی در آن داشته باشند.


[2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ]   صفحه بعدی >>

email: [email protected]
instagram: http://instagram.com/rasanehsiasi
telegram: http://t.me/rasanehsiasi
tel: +98918100564
© 2017 Rasaneh Siasi Rights Reserved