× اخبار حاوی برچسب :

تعداد :482
تنها راه پیروزی یک ملت استقلال کامل اقتصادی است

قم - ایرنا- مرکز مدیریت حوزه های علمیه با صدور بیانیه ای تنها راه پیروزی یک ملت دربرابر هجمه ها و توطئه های دشمنان را ایجاد استقلال کامل اقتصادی در همه ابعاد دانست.

اعتراض خیابانی بازی در زمین دشمن است

بوشهر - ایرنا - امام دیر استان بوشهر گفت: اعتراض حق مردم است اما تجمع های خیابانی بازی در زمین دشمن است و مردم باید در این زمینه هوشیار باشند .

سوال از رییس‌جمهور، قانونی یا غیر قانونی/ادامه واکنشها به مذاکره با آمریکا/دونامه به دوقوه و...

خیالبافی ترامپ درباره گفت‌وگوی قریب‌الوقوع ایران با آمریکا، انتقاد آیت‌الله جنتی از بی‌توجهی مسئولان به مشکلات معیشتی مردم، اطلاعیه وکیل دختران شین آباد پیرو سخنان قایم مقام وزارت بهداشت، خودداری سخنگوی آمریکایی از به کار بردن عبارت «بدون پیش‌شرط» و...

تاکید بر برخوردبا مفسدان اقتصادی/نظراتی درباره امکان مذاکره با آمریکا/دادگاه دوازدهم ثامن الحجج

توضیحات عضو کمیسیون امنیت ملی درباره FATF، ایران در زمینه حقوق بشر مدعی است نه متهم، تغییر قوانین مالی آلمان برای جلوگیری از انتقال پول ایران، نظراتی در مورد مذاکره با آمریکا، درخواست وکیل بابک زنجانی از رییس جدید بانک مرکزی، دوازدهمین جلسه دادگاه رس...

تاکید همگانی برگفت وگوی مسولان با مردم/ کارت زرد به وزیر اقتصاد/اخباری از پرونده مشایی و زنجانی

نامه روحانی به لاریجانی، احتمال دیدار ترامپ و روحانی در نیویورک، نامه وکیل عبدالفتاح سلطانی به رییس جمهور، پایان رزمایش اقتدار دریایی سپاه در خلیج فارس، بازگشت اولین مرحله از تحریم‌های آمریکا علیه ایران از فردا، بازآمد دو فروند هواپیمای میراژ و اف ۵ ...

دشمن می‌خواهد با ایجاد فاصله طبقاتی مردم را به انقلاب بدبین کند

قم - عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: دشمن می‌خواهد فاصله طبقاتی را افزایش دهد تا بعدها این شرایط موجب بدبین شدن مردم نسبت به انقلاب شود.

معاون وزیر صنعت از چند واحد تولیدی استان یزد بازدید کرد

یزد - ایرنا - معاون صادراتی وزیر صنعت، معدن و تجارت و رئیس سازمان توسعه تجارت ایران از چند واحد تولیدی و صنعتی استان یزد بازدید کرد.

محورهای خطبه های نمازجمعه شهرهای استان بوشهر

بوشهر - ایرنا - خطیبان نماز جمعه این هفته شهرهای استان بوشهر بر ضرورت همدلی و وحدت در جامعه، تلاش مسولان برای رفع مشکلات ، برخورد جدی و قاطع با متخلفان در همه عرصه ها ،رفع تبعیض و پاسخگویی مسوولان در برابر مطالبات مردم تاکید کردند.

رهبری از همه ظرفیت ها برای کمک به دولت استفاده می کنند

قم – ایرنا – خطیب جمعه قم با اشاره به تشکیل شورای هماهنگی اقتصادی به فرمان رهبر معظم انقلاب، گفت: معظم له بر اساس تدابیر حکیمانه خود در این شرایط جنگ اقتصادی دشمن از همه ظرفیت ها برای کمک به دولت استفاده می کنند.

گزینه‌های روی میز ایران، مقابل خروج آمریکا از برجام

تهران- ایرنا- نشست «خروج آمریکا از برجام و گزینه‎های روی میز ایران» به همت انجمن اندیشه و قلم و با همکاری خانه اندیشمندان علوم انسانی برگزار شد.


[2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ]   صفحه بعدی >>

email: [email protected]
instagram: http://instagram.com/rasanehsiasi
telegram: http://t.me/rasanehsiasi
tel: +98918100564
© 2017 Rasaneh Siasi Rights Reserved